Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kamery przemysłowe dla wszystkich? Sprawdź!

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
W dzisiejszych czasach, jeżeli zaczęliśmy zajmować się przemysłem na dużą skale musimy posiadać do tego odpowiednie tereny, a na nich odpowiednie fabryki. Jednak musimy pamiętać też na to, że poza naprawdę dobrymi maszynami i świetnymi pracownikami należy pamiętać o dobrym monitoring cctv.


dobry monitoring
Author: Marcel Oosterwijk
Source: http://www.flickr.com
Dziś nie możemy zdać się jedynie na pozostałych ludzi, obecnie wszystko powinna rejestrować kamera. Ale nie chodzi tu o zwykłe podglądanie jak w programach TV, tu mowa raczej o tym, by zwiększyć bezpieczeństwo w konkretnym miejscu. Z tego też powodu wiele przedsiębiorstw stawia na tego typu telewizję przemysłową. Ochroniarze nie są w stanie samodzielnie wszystkiego sprawdzić i trzeba byłoby dodać wiele pieniędzy na dodatkowe etaty a przez dobrze zaplanowany monitoring zyskujemy bezpieczeństwo.

Naprawdę dobre rozwiązania do monitoringu

Kiedy zależy nam na tym, by nasze przedsiębiorstwo odpowiednio działało i by nie pojawiły się niepotrzebne problemy musimy pomyśleć o tym, żeby zainstalować pełny monitoring w Ageon Security. Ageon Security to bardzo dobra marka, która ma w swojej ofercie asortyment, który jest w stanie doprowadzić do tego, że wybrane przez nas przedsiębiorstwo będzie świetnie monitorowane. Kamery i wszystkie inne produkty jest najlepszej jakości. Każda kamera daje świetny obraz, a jeśli chcielibyśmy można też kupić kamery, które poza świetnym obrazem przekażą nam dźwięk. Co istotne wiadomo, że rejestrowanie jest konieczne nie jedynie w ciągu dnia, ale również podczas nocy. Na szczęście kamery są w stanie przekazać również właściwy obraz nawet wtedy, gdy jest ciemno. Tak, więc nadal możemy być stratni przez złodziei, bo wiadomo, że może ktoś nas okraść i nawet ochrona bez monitoringu nic nam nie da (zawitaj u nas czasami). A dzięki monitoringowi możemy sprawdzić, w jaki sposób doszło do tego, że brakuje na składzie jakiś materiałów.


dom monitorowany
Nagrania zapisują się na nośnikach przez pewną ilość godzin. Mogą być od razu zniszczyć albo zgrać. Do tego dodatkowo możemy zostać przekazany obraz na własny komputer w domu, a nie jedynie w siedzibie firmy.

Chcemy Cię zaprosić do tak samo interesujących wpisów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij odsyłacz i oglądaj to, na co masz chęć.

Tak, więc zamiast mówić, że brakuje nam pieniędzy na monitoring, pomyślmy o tym, że inwestując w bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa, a co się z tym wiąże inwestujemy, a nie trwonimy środki.