Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Aranżacja apartamentu to ciężka sztuka, gdyż rewelacyjny efekt bierze się z dużej liczby drobiazgów

  • Posted on: 24 January 2022
  • By: addmean
Nie na darmo polskie porzekadło mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie taka sama dewiza dotyczy aranżacji wnętrz.


Jasne jest, że trzeba zrobić podłogi oraz pomalować ściany, kiedy będziemy chcieli przejść już do aranżacji wnętrz.


obrazeczek - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
komin
Author: Libet
Source: Libet


detale
Source: grow-mat.pl


Jednak tutaj dopiero mogą zacząć się kłopoty. Coś, co może się wydawać już finiszem zadania, może dla większości ludzi okazać się ciężkie. Chodzi o to, że w dużej mierze to detale zadecydują o tym, że efekt będzie zapierał dech w piersiach. Odpowiedni sposób oświetlenia czy upiększenie okien oraz piękne poduszki czy kominek. To wszystko razem naprawdę się liczy. Może być tak się, że podobają nam się przeróżne style i odcienie. Niestety w zawodzie dekoratorów mniej oznacza więcej. Zatem nie należy w jednym salonie na siłę upychać wszystko, co przypadło nam do gustu. Może okazać się, że wyjdzie z tego fatalny pasztet, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z radością odpoczywał w pokoju, gdzie będą go zewsząd atakować różne bibeloty oraz kolory. Powinniśmy więc spotkać się ze specjalistą. Najlepszy dekorator wnętrz zrobi z nami wywiad. Zapyta, które odcienie są naszymi ukochanymi. Pewnie zapragnie także dowiedzieć się, czy preferujemy tradycyjne aranżacje lub nietuzinkowe i nowoczesne pomysły.


Pewnie pokaże nam kilka swoich wcześniejszych pomysłów i zanotuje nasze reakcje na różne rozwiązania. Możemy ze swojej strony przekazać mu, na czym nam najbardziej zależy.

Zainspirował Cię ten artykuł? Masz chęć pozostawić swoje komentarze o nas (http://krypton.wroclaw.pl/)? Będzie to dla nas niezwykle miłe przeżycie.

To powinien być początek owocnej współpracy.