Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przy dekorowaniu łazienki lub kuchni, zwykle szukamy detali, które sprawią, że pomieszczenie będzie nietuzinkowe

  • Posted on: 26 January 2022
  • By: addmean
Rozwiązanie ze zwykłymi kafelkami pomału odchodzą do przeszłości. Teraz ludzie stawiają na niestandardowe pomysły.


Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykładało się płytkami.


Pokój dziecka, naklejki kosmos
Author: Kids Town
Source: www.kidstown.pl


Współcześnie powoli odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obydwóch pomieszczeniach pojawiają się kolejne tworzywa.

Interesujesz się owym tematem? Przeczytaj więc dalej klucze francuskie o tym wątku w kolejnym artykule, który dla Ciebie stworzyliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Nierzadko bywa to przykładowo kamień lub szkło. Nawet drewno poczuło się przyjemnie w mokrych pomieszczeniach. Powinno być tylko właściwie zabezpieczone. Jest więc pytanie, czy klienci już całkiem odeszli od kafelek? Oczywiście, że nie. Jedynie ich wygląd oraz zastosowanie mocno się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się na przykład delikatne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który pragniemy wyeksponować. Tam daje się dekory. Są to kafelki o intensywnym odcieniu oraz wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Niebywale popularne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem płytki, które co chwilę możemy zobaczyć na lizbońskich ulicach. Możliwości mamy jednak znacznie więcej. Mogą być to piękne kwiaty lub geometryczne figury. Dostępność kolorów również powala. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne posiadają także różny kształt. Mogą być to małe kwadraty naniesione na siatkę.
Nierzadko spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory posiadają intensywne kolory, raczej nie kładzie się ich na całej ścianie.