Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nieważne, ile mamy lat, do końca warto pogłębiać swoją wiedzę z wielu tematów

  • Posted on: 14 January 2022
  • By: addmean
Nieistotne, czy chcemy zgłębić jakiś temat i stać się w tym fachowcem, ponieważ jest nam to potrzebne do pracy czy dlatego, że jest to nasze hobby.


człowiek musi uczyć się całe życie.


Komputery w firmie
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com


szkolenie
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Pomysł, by osiąść na laurach, ponieważ już skończymy naszą edukację, jest beznadziejny. Mózg, który nie dostaje bodźców do rozwoju, powoli umiera. Prócz tego obecnie wynalazki na świecie wypuszczane są każdego dnia, zatem trzeba być stale na bieżąco. Warto wybrać się po prostu na szkolenie. Może być ono tematycznie powiązane z naszą pracą. Wtedy pozwoli nam się doskonalić oraz wspinać się po drabinie do kariery. Będzie można dodać sobie takiego rodzaju kurs także do CV. Jeżeli natomiast mamy zamiar zgłębiać tematycznie jakieś swe hobby, to również nie powinno być z tym kłopotu. Istnieją przecież szkolenia z fotografii, pewności siebie lub z układania bukietów. Można także iść na naukę języka czy obsługę komputera. Znaczna część szkoleń bywa obecnie sponsorowana przez miasto albo Unię Europejską. Powinniśmy więc poczytać w sieci, na co możemy się zapisać i jakie warunki trzeba spełnić. Niekiedy pod koniec szkolenia możemy otrzymać certyfikat. Jednostki, które organizują przeróżnego rodzaju zajęcia, zwykle ogłaszają się w internecie.


Zatem trzeba wpisać frazę, która nas interesuje oraz miasto, w którym żyjemy. Na pewno się nie zawiedziemy, gdyż kursy zazwyczaj prowadzą ludzie młodzi i pełni entuzjazmu.

Zaintrygował Cię nasz post? W takim razie wejdź w link do serwisu ubezpieczenia zdrowotne i ciesz się następnymi newsami. W razie jakiś pytań - odezwij się do nas.

Mają oni odpowiednią wiedzę, ale też świeże podejście do pracy.