Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Właściwie stworzone miejsce pracy jest niebywale istotne dla naszego kręgosłupa

  • Posted on: 20 May 2022
  • By: addmean
ludzie, którzy pracują przed komputerem, zdają sobie sprawę z tego, że dobrze zagospodarowane stanowisko pracy składa się z reguły z krzesła.


Ślęczenie wiele godzin przed komputerem jest trudną próbą dla naszego kręgosłupa.
Zima na tarasie
Author: Plastivan
Source: Plastivan


płaski dach
Author: Ian Abbott
Source: http://www.flickr.com


Generalnie nasz organizm nie był stworzony do takiego rodzaju pozycji. Zatem skłonność do wprowadzania siedzącego trybu życia często odbija się na ludziach negatywnie. Po pewnym czasie zaczynają mieć problemy z kręgosłupem i nawiedzają migreny. Wynika to z tego, że mają nieprzystosowane miejsce pracy. W pracy z komputerem najistotniejsze wydaje się być krzesło. Musi być ono starannie dopasowane do naszego wzrostu. Musi mieć też odpowiednio wysoko ustawiony zagłówek. Jest to o tyle istotne, że dzięki temu niekiedy będziemy mogli oprzeć o niego głowę. Tym samym damy odpocząć naszemu karkowi i szyjnemu odcinkowi kręgosłupa. Krzesło musi być także odpowiednio wyprofilowane na odcinku lędźwiowym. I oczywiście musi mieć podłokietniki. Bez tego trudno nazwać je odpowiednim do stanowiska pracy. Powinno również mieć silikonowe kółka. Muszą się lekko kręcić.

Jeżeli poszukujesz interesujących wiadomości na przedstawiany temat, to z pomocą przyjdzie Ci ta optymalna strona www (https://krematoriumgloria.pl/dokumenty/), na której znajdziesz wiadomości, które Cię zaciekawią.

Krzesło nie powinno przyciężkawo odsuwać się od biurka. Z tego powodu we wszystkich korporacjach z reguły widzimy krzesła obrotowe. W pozycji siedzącej przy komputerze każdy powinien dosięgać stopami do ziemi.
Jeżeli jesteśmy niskiego wzrostu i nogi nam wiszą, to powinniśmy zakupić podnóżek. Będzie to wtedy najlepszy zestaw do krzesła. Dzięki temu będziemy mogli bez problemów pracować, a bóle kręgosłupa nie będą nas już męczyć.