Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przychodzi taki moment w życiu niejednego Polaka, gdy chce on posiadać już swe cztery kąty

  • Posted on: 23 January 2022
  • By: addmean
Zawierać małżeństwo i mieć szkraby chcemy zazwyczaj już na swoim.


Zakup swojego mieszkania to szalenie poważna decyzja.


osoby
Author: Paweł Bykowski
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/


Trzeba ją jednak podjąć, jeżeli chcemy wydorośleć. Oczywiście najpierw musimy posiadać pracę, by móc uzyskać kredyt. Kiedy już dowiemy się, jak duży kredyt jesteśmy w stanie otrzymać, to wtedy rozpoczynamy poszukiwania idealnego mieszkania. Najpierw trzeba określić, która dzielnica nam odpowiada. Możemy chcieć mieszkać bliżej centrum (albo wprost przeciwnie) albo wybrać miejsce ze względy na adres naszej firmy. Gdy już się na coś zdecydujemy, to będziemy musieli odwiedzić biuro nieruchomości. Można tam zatelefonować oraz udać się na spotkanie. Gdy będziemy już na miejscu, to pracownik biura z chęcią pokaże nam wszelkie najnowsze projekty, którymi zajmuje się deweloper. Będziemy mieli możliwość, by obejrzeć część mieszkań na wizualizacji. Część z nich będzie już z pewnością w trakcie realizacji. Będziemy mogli zatem podjechać na miejsce i obejrzeć powstające osiedle.

Nie wahaj się - dużo wiadomości czytaj w serwisie (http://www.dryg.pl/oferty-pracy/hostessy-i-promotorzy/obsluga-imprez?categories=9&positions=71), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek dylematy - szybko na nie odpowiemy.

Jednak należy brać pod uwagę to, że niestety nie będziemy mieli prawa wejść na teren budowy. W biurze z pewnością będziemy wypytani o to, jakie priorytety posiadamy, jeżeli chodzi o wybór mieszkania.
Pytania zapewne będą dotyczyć tego, które piętro preferujemy, czy pragniemy posiadać balkon, ile pokoi musi mieć mieszkanie i czy przykładowo chcemy mieć oddzielną kuchnię, czy może być ona połączona wraz z salonem (tworzy wówczas aneks). Pytań na pewno będzie sporo.