Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Życie z reguły nie jest usłane różami i nasze stosunki z szefem są w stanie nas doprowadzać do szewskiej pasji

  • Posted on: 1 February 2022
  • By: addmean
Niestety nierzadko jest tak, że nie możemy wytrzymać w pracy. Przyczyn jest niestety kilka.


Niektórzy mają pracę idealną. Po prostu wszystko im się ułożyła: dojazd, szef, godziny pracy, ludzie z pokoju, zadania i nawet wypłata.
kodeks pracy
Author: Wawel Service


Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com


Tego typu osób jest raczej niewiele, bo cuda rzadko się zdarzają. Wiele jest jednak ludzi, którzy twierdzą, że minusy ich pracy są mało denerwujące, że mogą sobie z nimi jakoś poradzić. Czasami niestety sytuacja jest tak bardzo nie do zniesienia, że trzeba pomyśleć o odwrocie. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy poszukiwanie nowej pracy. Kiedy w końcu ją znajdziemy, to w obecnym miejscu zatrudnienia składamy wypowiedzenie. Może ono trwać nawet do trzech miesięcy (w zależności od tego, ile lat tam pracowaliśmy). Jednak można zasugerować przełożonemu rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Jest to świetne wyjście dla ludzi, którym się śpieszy albo dla tych, którzy nie mogą już znieść siedzenia w znienawidzonym miejscu. Dobrze będzie zaproponować szefowi jakąś konkretną datę. Może, ale w ogóle nie musi się on z nią zgodzić. Trzeba jednak starać się dojść do kompromisu.

Czy nie sądzisz, że informacje na przedstawiany wątek możesz znaleźć również na innym serwisie? Oczywiście, że tak - wejdź tu, a zobaczysz tam proponowany serwis www.

Możemy chociażby zaoferować, że w czasie, gdy będziemy jeszcze pracować w firmie, wyszkolimy nową osobę na swoje miejsce. Powinniśmy wówczas także wybrać cały zaległy urlop.
Istotne wydaje się być to, żeby zdawać sobie sprawę, że takie porozumienie trzeba zawrzeć na piśmie. Umowy ustne w żadnym wypadku nie powinny mieć tu miejsca.