Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Wybór dobrego krzesła do pracy przy komputerze jest niezbędny, by nie pojawiły się u nas bóle pleców

  • Posted on: 25 January 2022
  • By: addmean
Ciężko dzisiaj wyobrazić sobie, żeby przy biurku można było pracować na byle jakim krześle.


Dobre krzesło do biurka to podstawa.
kontrola
Author: David Berkowitz
Source: http://www.flickr.com


Nieistotne, ile mamy lat — istotne, żeby zawsze troszczyć się o swój kręgosłup. Nasz organizm będzie nam wdzięczny i wtedy ustrzeżemy się przed częstymi sesjami u rehabilitanta lub lekarza. W dzisiejszych czasach standardem wydają się być już krzesła obrotowe. Powinny one posiadać sylikonowe czy kauczukowe kółka, które nie będą rysować podłóg. To jednak dopiero początek na długiej liście wymagań. Krzesła, które należy kupować, z pewnością muszą posiadać regulowany zagłówek, żebyśmy mogli oprzeć na nim raz na jakiś czas głowę.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to obejrzyj istotne informacje (https://dekorianhome.pl/dywany-nowoczesne). Są one na kolejnej witrynie, którą umieściliśmy pod tym linkiem.

To niezwykle istotne, aby dać szyi oraz głowie możliwość chociażby chwilowego odpoczynku. Możemy wówczas zamknąć powieki oraz zrobić kilka ćwiczeń, żeby rozluźnić kark i gałki oczne. Kolejną istotną kwestią będzie obecność podłokietników. To także w dużej mierze ma wpływ na nasz kręgosłup — w tym przypadku na odcinek między łopatkami. Nie mniej istotne jest to, aby można było regulować kąt nachylenia oparcia i wysokość samego krzesła. Jeśli okaże się, że po ustawieniu wszystkich parametrów wiszą nam nogi, to będziemy musieli dokupić jeszcze podnóżek. Na szczęście nie będzie to jednak zbyt duży wydatek.
Biorąc pod uwagę to, że krzesła do biurka nie kupujemy codziennie, to warto przeznaczyć na nie więcej pieniędzy. Inwestycja na pewno się opłaci. Zauważymy to po tym, że nasz kręgosłup nie będzie wcale dawał o sobie znać.