Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak znaleźć niezłą ekipę budowlaną do swojego domu?

  • Posted on: 13 October 2022
  • By: addmean
Przed Tobą budowa lub remont swojego domu? Jeśli tak, niewątpliwie już zacząłeś rozglądać się za najlepszą ekipą remontową i z pewnością zdążyłeś się już zorientować, że znalezienie tych odpowiednich robotników wcale nie jest taką prostą sprawą. Jak poszukiwać żeby w końcu znaleźć i nie dać przy okazji nabijać się w butelkę?


Poszukiwania robotników


tynk dekoracyjny
Author: Sigma
Source: http://echopr.pl/PRASA/sigmulto_stucco.jpg
Jeśli chcesz znaleźć naprawdę niezłą ekipę, z pewnością musisz na to poświęcić sporo czasu, więcej outsourcing pracowniczy. Musisz przede wszystkim zwracać szczególną uwagę na drobiazgi, które później świadczą o jakości wykonania Twojego domu - o ile przykładowo prace murarskie zwykle da się później poprawić, o tyle przykładowo roboty żelbetowe już niekoniecznie. Jeśli więc wybierasz jakąś ekipę budowlaną, zawsze proś ich na początku o numery telefonów do byłych klientów. Jeśli ktoś z nich zgodzi się abyś obejrzał jego dom, wówczas niewątpliwie będziesz miał łatwiejsze zadanie.


Ktoś z Twoich przyjaciół bez wątpliwości budował już własny dom budowa domów lub przeprowadzał jakiś większy remont, roboty żelbetowe czy po prostu prace murarskie. Jeżeli tak, popytaj ich o wrażenia - jeżeli nawet nie będą w stanie polecić Ci danej ekipy budowlanej, będziesz chociaż wiedział, której dokładnie ekipy unikać, a dodatkowo na co zwrócić największą uwagę.


W dzisiejszych czasach praktycznie każda firma ma swoją stronę w sieci. Jeżeli na witrynie danej ekipy są umieszczone zdjęcia z innych realizacji, wówczas powinieneś je dokładnie obejrzeć. Jeśli na witrynie nie ma żadnych fotografii, poproś o nie w czasie spotkania. Jeśli ich nie dostaniesz, raczej powinieneś zacząć rozglądać się za kolejną ekipą budowlaną dla swojego domu.