Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Statuetka „Acanthus Aureus" jako nagroda przyznawana wystawcom za stoiska, których pomysły architektoniczne i graficzne najrzetelniej pokazują strategię firmy.

  • Posted on: 11 August 2022
  • By: addmean
Statuetka „Acanthus Aureus" przyznawana jest wystawcom za stoiska, jakich pomysły architektoniczne oraz graficzne najwłaściwiej ukazują tworzenie strategii marketingowej firmy np. takiej jak portal budowlany, a też sprzyjają tworzeniu pozytywnego wizerunku biznesu i tworzą atmosferę dobrą dla bezpośredniej komunikacji z kupującym. Konkurs ten jest koordynowany przez spółkę Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizatora targów.


Stoisko targowe
Source: targorent.pl
Nagrody trafiają do firm na stoiskach których umiejętnie użyto również typowe towary firm, jak i ciekawe aranżacje.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www zawiera wyłącznie użyteczne informacje, które zapewne Ci się mogą przydać. Sprawdź nas i zobacz, że warto jest na niego wejść.

Realizacje wystawiennicze to w wielu przypadkach pokaz naprawdę wyjątkowego designu wystawienniczego. Możemy zauważyć, iż doganiamy świat. Międzynarodowe Targi Poznańskie - inaczej MPT od 2003 roku przeprowadzają konkurs o nagrodę Acanthus Aureus (polecana strona). Odbywające się w Poznaniu targi gromadzą rokrocznie blisko 130 przedsiębiorstw prezentujących czołówkę producentów a także dostawców maszyn budowlanych, pojazdów i sprzętu budowlanego. Jednocześnie z targami, odbywają się targi CENTRUM BUDOWNICTWA oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS. Łącznie imprezy te odwiedziło około 51 tys. profesjonalnych oglądających, reprezentujących niemal wszelkie sektory budownictwa. Nie raz dopisują również goście z zagranicy, co mówi o międzynarodowym charakterze poznańskich targów.

Na styczniowe coroczne święto sekcji budownictwa, jak zwykło się mówić o poznańskich targach budowlanych, przeważnie oczekujemy cały rok, z uwagą obserwując rozwijanie się sytuacji na rynku. Czemu? Bo nastroje będące w czasie owego najważniejszego w tej części Europy, spotkania reprezentantów prawie że wszelakich sektorów branży budowlanej są odzwierciedleniem bieżącej koniunktury w całej gospodarce.


Przyjazd do Poznania w miesiącu styczeń oznacza możność skontaktowania się z największymi producentami oraz dostawcami na rynku, ale także wiąże się z możnością uczestniczenia w paru ciekawych imprezach i prezentacjach o temacie branżowym. Na poznańskich targach budowlanych, głównie są cztery imprezy tematyczne, a też parędziesiąt różnego typu eventów skierowanych do różnych grup zainteresowanych, też do wykonawców (np. wielkich projektów budowlanych), architektów, inżynierów budownictwa, deweloperów, samorządowców i inwestorów indywidualnych.