Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nowe projekty domów jednorodzinnych z garażem dla osób zapobiegliwych

  • Posted on: 27 December 2021
  • By: addmean
Wiele ludzi planuje budowę budynku z oddzielnym garażem. W rzeczy samej jest to błąd. Planując miejsce zamieszkania z wpasowanym garażem oszczędzamy czas i finanse, i wbrew utartym schematom, wstępny projekt takiego domu w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.
dom
Author: Aleksey Gnilenkov
Source: http://www.flickr.com
Dobrze sprzedają się projekty domów jednorodzinnych z garażem jednostanowiskowym. Największą zaletą tego typu garażów jest wygodne przejście z domu do garażu. Po wstawieniu auta do garażu, zamykamy bramę i z miejsca przechodzimy drzwiami do przedpokoju. () W sąsiedztwie garażu można zrobić dodatkowe pomieszczenie. Sporo ludzi przeznacza to pomieszczenie na pralnię, prasowalnię bądź siłownię.

Masz chęć zdobyć świeże fakty na określony wątek? To obejrzyj witrynę (http://www.banery-druk.net), na pewno dostarczy Ci mnóstwo pozytywnych emocji oraz na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Naturalnie budując dom z garażem musimy pamiętać o rzeczach praktycznych. Po pierwsze powinno się nadmienić o ociepleniu.
Oczywiście garaż będzie nagrzewany kaloryferami, pamiętaj jednak, iż temperatura w garażu jest niższa, niż temperatura w budynku. W związku z tym powinno się ocieplić ściany garażu. To z pewnością powstrzyma ulatnianie się ciepła z pokojów. Kiedy napływa zima, na dachu garażu składuje się śnieg. W wielu przypadkach zdarza się tak, że na ścianie stojącej bezpośrednio pod tym dachem pojawia się wilgoć. Ażeby nie mieć takich mokrych niespodzianek nieodzowne jest właściwe zabezpieczenie pasa elewacji nad garażem, wzdłuż połączenia z dachem, najlepiej zabezpieczyć to fartuchem z blachy.


dom
Jak wiadomo, są rozmaite projekty domów jednorodzinnych z garażem - studiokrajobrazy.pl. Poniektóre z nich umiejscawiają drzwi przejściowe do garażu - w kotłowni. To ogromny błąd. Wyobraź sobie, że zaczynasz palić zimą w piecu i w pomieszczeniu pojawia się dym. Kiedy będziesz przechodził z garażu do domu, dym przedostanie się do innych pomieszczeń. Wskutek tego bez wątpienia lepiej jest umieścić drzwi przejściowe do garażu - w korytarzyku, nie w kotłowni.

Na końcu należało by dodać, że, projekty domów jednorodzinnych z garażem przewidują również wykorzystanie powierzchni znajdującej się nad garażem. W wielu przypadkach na dachu garażu buduje się taras. Jeżeli nad garażem umieszczone są pomieszczenia, nie ulega wątpliwości- poprawniej jest, jak są to suszarnie bądź pralnie. W takim przypadku oczywiście powinno się pamiętać o właściwej wentylacji.