Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Osuszacze które umożliwiają skutecznie walczyć z wilgocią

  • Posted on: 5 October 2022
  • By: addmean
Wilgotność w ścianach jest niesłychanie szkodliwa dla struktury obiektu, pomniejsza jego żywotność, uszkadza tynki, a również posiada niekorzystny wpływ na zdrowie osób.
Poprawne zabezpieczenie domu przed niszczycielskim wpływaniem wilgotności wymaga skrupulatnego ustalenia źródeł zawilgoceń, a dopiero potem osuszenia.


Osuszacze Opole, czy Katowice to sprzęty upraszczające utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w budynkach. Więcej ciekawych informacji przeczytasz pod tym linkiem osuszacze w opolu. Umożliwiają efektywnie walczyć z wilgocią, która przyspiesza rozrost pleśni, grzybów, również korozji. Osuszacze powietrza mają duże użycie w mieszkaniach, bibliotekach, piwnicach, garażach, suszarniach, pomieszczeniach ze sprzętem komputerowym, przy pracach renowacyjnych.


osuszacz powietrza
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com


Żeby osuszanie budynków Opole posiadało sens, dom musi posiadać dobrą izolację poziomą i pionową. Są osuszacze sorpcyjne i osuszacze kondensacyjne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej obowiązkowo sprawdź stronę osuszanie budynków opole. Procedura sorpcyjna polega na tym, że zasysane powietrze przechodzi przez pochłaniacz. Po podgrzaniu jest kierowane do pomieszczenia, a wilgotność odprowadzana jest przez okno rurą z tworzywa syntetycznego.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Zobacz i sprawdź kontener na śmieci jabłonna koniecznie, tutaj znajduje się coś, co najprawdopodobniej też jest wartościowe.

W czasie osuszania surowiec sorpcyjny jest stale odtwarzany, nie traci predyspozycji absorbowania wilgoci.
W metodzie kondensacyjnej zwilgotniałe powietrze zasysane jest jedynie z osuszanego pokoju, wchodzi do parownika, w jakim zachodzi skroplenie wilgoci. Uzyskana w ten sposób woda opada do zbiornika, który trzeba opróżniać.
Pozbawione wilgoci powietrze zostaje podgrzane do temperatury pokojowej i na nowo wypuszczone do pomieszczenia. Przed zapoczątkowaniem osuszania uszczelnia się okna i zabezpiecza kratki wentylacyjne.