Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Sterowany dom – bezpieczeństwo oraz wygodne życie

  • Posted on: 25 December 2021
  • By: addmean
Wygoda, bezpieczeństwo, a co najważniejsze – pełny nadzór nad swoim mieszkaniem. Czy to realistyczne? Co do tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości!


Opcja Inteligentnej Technologii to innowacyjna kwestia stuprocentowej kontroli własnego mieszkania.
Każdy właściciel może – za pomocą aplikacji na smart fony oraz tablety – lustrować własny inteligentny budynek. System IT pozwala między innymi na sprawowanie pieczy nad automatyką w calutkim domu, także będąc w mieście, bądź pracy. Jest to najwyższy standard oraz nowoczesność wpasowane do wymagań wobec każdego budynku. Nowoczesna instalacja może być stosowana nie tylko w domu prywatnym, jak również w biurach czy firmach. Dzięki IT, można żyć bezpiecznie oraz oszczędzać za pomocą nadzoru światła oraz ogrzewania. Inteligentny dom (projekty domów z dachem wielospadowym) jest niezwykle zaawansowany pod względem technicznym z powodu wszelakich instalacji domu - zasięgnij porady. To w tej chwili coraz bardziej popularny program, który za parę lat podbije świat.


inteligentny budynek
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com


Jedną z opcji usługi IT jest sterowanie światłem, które ma na celu możliwość ustawienia różnorakich pozycji oświetlenia – zależnie od preferencji właścicieli budynku, bądź też warunków panujących na zewnątrz. Można zapalać, a także gasić światło, jak też zmieniać i dopasowywać jego natężenie w dowolny sposób. Możliwe są trzy kategorie kontroli światła. Ręczny, dzięki któremu ustawia się samodzielnie parametry oświetlenia - ospel-presto.
Automatyczny, który za pomocą czujników samoistnie zmienia oświetlenie na bazie zmian panujących w okolicy i półautomatyczny, będący połączeniem obu wcześniejszych możliwości.