Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Projektowanie od zera czy gotowy budynek Sprawdzamy co się bardziej opłaca

  • Posted on: 14 January 2022
  • By: addmean
W ostatnich latach możemy zauważyć stale wzrastające zainteresowanie takimi usługami, jak gotowe projekty domów. Jest to związane z kilkoma czynnikami, które wpływają na to zjawisko.


Przede wszystkim, projekty domów małych są o wiele bardziej łatwe do wykonania niż większe budowle- dodatkowe czytanie. Co więcej, nowoczesne nieruchomości tego typu, jak domy mieszkalne, są najczęściej do siebie zbliżone nawet na pierwszy rzut oka. Wiąże się to nie tylko z dominującą obecnie modą na parterowe domki spełniające potrzeby małej rodziny, ale także z tym, że tego rodzaju obiekt budowlany jest z pewnością dużo tańszym rozwiązaniem niż wybudowanie kilkupiętrowego domu.


Gotowe projekty domów cieszą się popularnością także z tego powodu, że są one propozycją skonstruowaną odpowiednio do potrzeb każdego klienta. Odwiedzając biuro projektowe, czy też przeglądając strony internetowe w tej tematyce możemy z łatwością zauważyć, że istnieje wiele możliwości wyboru pod kątem warunków, z jakimi chcemy mieć do czynienia w przyszłości. Możemy zatem wybrać projekty domów małych przeznaczonych dla, na przykład, trzyosobowej rodziny, a jeżeli mamy w planach powiększenie rodziny w przyszłości, to także znajdziemy bez najmniejszego problemu odpowiednią ofertę dla nas. Gotowe projekty domów są również popularne ze względu na to, że są o wiele tańszym rozwiązaniem niż projekt (B1 - wizualizacje produktów) na życzenie- / czytanie.


projekty domów małych
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Jak wiemy, koszty wybudowania domu są duże, więc poszukując oszczędności warto wybrać takie rozwiązanie. Drobne przeróbki są możliwe także w gotowym projekcie, a baza projektów oferowanych obecnie na rynku jest faktycznie ogromna i nawet klient o wyjątkowo wymagających gustach bez problemu znajdzie właściwe rozwiązanie dla siebie.


Projekt od podstaw może być droższy od gotowego projektu nawet kilka razy. Co więcej, wybierając projektowanie od podstaw należy uzbroić się w cierpliwość, a osobom rozpoczynającym budowę domu zazwyczaj bardzo zależy na ekspresowym załatwieniu tego typu spraw, jak kupno projektu domu.


Stąd też wykonane już projekty domów małych są najlepszą opcją dla większości myślących o budowie i powstaje coraz więcej biur, które zajmują się tego rodzaju usługami, jak sprzedaż projektów i pośrednictwo między projektantem a klientami.