Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Radosny czworonóg w pięknym ogrodzie

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Aktualnie mamy rozstrzygnięcie, estetyczne oraz niezwykle skuteczne kłopotu z dezerterami - pieskami, lub też dezerterami - kociakami. Możemy bowiem od pewnego czasu zakupić (również w necie) tzw. niewidoczne ogrodzenie dla psa.
Co to jest oraz w jaki sposób funkcjonuje postaram się w skrócie zilustrować w tym materiale. Jeśli Państwo do tej pory nie słyszeli o tym
Psiak
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
fenomenalnym wynalazku ułatwiającym nam życie a naszym ulubieńcom przynoszącym swobodę, nieodzownie przeczytajcie niniejszy artykuł o nowomodnych płotach, których wcale nie widać. Niewidoczne ogrodzenie dla psa stanowi rewelacyjne wyjście dla osób, które mają problemy ze swymi czworonogami. Dzięki temu rozwiązaniu możliwym jest zdyscyplinowanie czworonoga, bez pozbawiania mu swobody i ruchu na swobodnym wybiegu. Zasada, na jakiej funkcjonuje takie ogrodzenie nie jest zawiła. W ziemi umieszcza się drut antenowy, wygradzając tym samym obszar, na jakim może poruszać się zwierzak.Psu zakłada się obrożę z mikro elektryzatorem i od tej chwili mamy już kontrolę
Pani z psem
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
nad naszym psiaczkiem. Teren który grodzimy podzielony jest na dwie części, na część ostrzegawczą a także strefę zakazaną. Pies znajdując się w tej pierwszej z nich, słyszy sygnały ostrzegające nadawane przez obróżkę . W chwili, gdy piesek zignoruje ten znak, naruszy ustaloną przez nas granicę i wejdzie do strefy zakazanej, obroża - więcej w temacie - wyda sygnał wraz z niedużym impulsem elektrycznym, zmuszając go do odwrotu. Wypada zaznaczyć, że bodziec nie czyni zwierzakowi znacznego bólu, ale jest równocześnie dostateczny, aby piesek wycofał się. Pies bardzo prędko nauczy się poruszać jedynie po wyznaczonym terenie. http://sport-dog.pl/pl/c/Akcesoria-do-pastucha-d-fence/48

Dużą wartością wspomnianego rozwiązanie jest to, iż wszystkie parametry jak moc impulsu bądź wielkość strefy zakazanej i ostrzegawczej, możemy swobodnie dostosowywać przy pomocy nadajnika. Instalując niewidoczne ogrodzenie dla psa mamy możliwość nie jedynie uniemożliwić rejteradę naszemu ulubieńcowi poza wyznaczoną strefę ogrodu, lecz również uchronić nasze rabatki bądź też inne zagrożone rozkopaniem lub obsiusianiem przez psa wartościowe miejsca. Tego rodzaju ogrodzenia z powodzeniem użytkować mogą również posiadacze kociaków jak też wszystkich innych zwierząt domowych.
Tags: