Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nietuzinkowy sposób na wystrój pomieszczeń w Twoim domu

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
Jeżeli znudziły się Wam gładkie ściany, ozdobne tynki a także tapety, fantastycznym pomysłem na odświeżenie wnętrza będzie kamień dekoracyjny. Jest on oryginalną ozdobą nie tylko salonu, lecz także innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. I nie jest to istotne czy jest naturalny, czy tylko naśladuje naturalny, gdyż jeden i drugi stanowi oryginalną ozdobę naszego wnętrza lub domu.
przykład aranżacji salonu w domu
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Kamień dekoracyjny (zobacz więcej) charakteryzuje się imponująco bogatą kolorystyką, mnogością faktur i odcieni. Jest modny, a ostatnio stał się jednym z najczęściej stosowanych materiałów wykończeniowych. Można go kłaść na całe ściany, lub na ich fragmenty. Kamień dekoracyjny jest symbolem naturalnego piękna nienagannie prezentuje się zarówno w wymyślnych, jak i prostych projektach.Wnętrze z kamieniem ozdobnym
Author: Ramnath Bhat
Source: http://www.flickr.com
Dzięki zastosowaniu kamienia dekoracyjnego wewnątrz, jesteśmy w stanie wyznaczyć poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeśli salon jest połączony z jadalnią, okładzina kamienna podkreśli granice części, w której spożywamy posiłki.

Zaciekawił Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź koniecznie (http://www.kret-malepszy.pl/roboty-drogowe) szybko, w tym miejscu znajduje się coś, co z pewnością także będzie równie ciekawe.

Podobny trick zastosować można również w dużych pokojach dziennych, kiedy naszym zamiarem jest by oddzielić strefę pracy od miejsca w którym relaksujemy się. Ale zanim zdecydujemy się na wybrany model, powinniśmy przemyśleć styl, który preferujemy a także to czy zależy nam na chłodnych czy też ciepłych odcieniach. Kolejnym plusem stosowania kamieni dekoracyjnych jest zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, co stanowi ważny atut w często uczęszczanych miejscach, takich jak domowe salony, hole czy restauracje.

Istotnym atutem kamienia jest szeroki wachlarz barw, kształtów i faktur, które pozwolą stworzyć niespotykaną grę światłocienia w każdym z pomieszczeń. Z uwagi na walory dekoracyjne oraz odporność na długotrwałe działanie wysokich temperatur, naturalny kamień jest powszechnie wykorzystywany przy wykończeniach kominków, przez co uzyskują charakter nowoczesny i modny. Warto jest więc zdecydować się na to rozwiązanie a bez wątpienia będziemy zadowoleni z podjętej przez nas decyzji. Wykorzystanie kamienia dekoracyjnego w obrębie naszego domu nada mu nowoczesny charakter. Końcowy efekt będzie zniewalający !