Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak wygląda rynek nieruchomości we Wrocławiu? w stolicy Dolnego Śląska

  • Posted on: 23 February 2021
  • By: addmean
Wrocław jest bardzo zróżnicowanym miastem, co można zaobserwować na przykładzie wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Jest to miasto słynne z sporych ośrodków akademickich, gdzie zagraniczne firmy branży elektronicznej otwierają swoje filie. Jednocześnie jest to miejsce pełne atrakcyjnej zieleni i relaksujących zakątków. Osiedla bloków graniczą tam z innowacyjnymi apartamentowcami i pięknymi, starymi kamienicami. Jest to idealny rynek dla spółek handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto otwarcie wspierające różnorodne inwestycje, słynące z bycia przyjaznym dla właścicieli dużych firm
.
nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Znaczną część miejscowego rynek stanowią lokale do wynajęcia (niedrogie lokale użytkowe do wynajęcia), Wrocław jako że jest ośrodkiem studenckim ma do zaoferowania szeroką paletę stancji i kawalerek w niedużej odległości od śródmieścia. Większość z nich jest wynajmowana przez jednostki prywatne.

Intryguje Cię tematyka omawiana w tym artykule? Zobacz ponadto również inne zbliżone treści - po prostu wejdź tutaj izokliny.

Obecnie w toku są prace adaptacyjne starego domu studenckiego w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Jest to wydarzenie pionierskie w tym segmencie rynku. Tworzone są tam bowiem tanie mikroapartamenty dla studiujących o zasobniejszych kieszeniach. Docelowo mieszkania będa miały wielkość kilkunastu metrów kwadratowych, charakteryzuje je świetne zagospodarowanie tak małej ilości miejsca i niezwykle korzystna cena. Studenci są jednak zdania, że nabycie tego rodzaju małego apartamentu przekracza budżet przeciętnego żaka. Możliwe jednak, że firma deweloperska zechce też wynajmować niektóre pomieszczenia w tym budynku.


Wyświetl większą mapę
Jak zgodnie mówią deweloperzy, Wrocław jest również świetnym rynkiem sprzedaży mieszkań i ekskluzywnych apartamentów. Większość ksoztownych mieszkań jest sprzedawana na pniu, czego przykładem są między innymi inwestycje w pobliżu Mostu Uniwersyteckiego (apartamenty z dostępem do przystani łodzi motorowych) czy Wyspy Słodowej. Świetnym przykładem są też apartamenty w najwyższym budynku w mieście – Sky Tower, które zyskały ogromną popularność wśród najzamożniejszych klientów. Na obrzeżach miasta powstaje kilka osiedli uksusowych mieszkań czy szeregówek, najczęściej strzeżonych, z dostępem do miejsc parkingowych i różnorodnych atrakcji jak np. placów zabaw (więcej - ).

Jeżeli omawiany temat Cię zaciekawił, kliknij szybko ten świetny link (https://bestem.com.pl/produkty/stojaki-tekturowe/) - znajdziesz tam dużo użytecznych informacji.

Duże ceny nie odstraszają nabywców, dla których cenna jest korzystna lokalizacja oraz wystrój pomieszczeń.