Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kupienie mieszkania to trudna decyzja

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
Jeśli decydujesz się na zakup własnego mieszkania, na początek powinieneś zastanowić się dokładnie nad tym, czy kupić mieszkanie prosto od dewelopera czy też zdecydować się na kupno mieszkania z drugiej ręki. Najczęściej myślimy, że kupno mieszkania z drugiej ręki jest o wiele bardziej ekonomiczny i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeżeli jednak dobrze się nad tym zastanowisz i dokładnie policzysz wszystkie koszta związane z zakupem mieszkania z rynku wtórnego, wtedy bez wątpienia zaczniesz doceniać deweloperów.


mieszkanie
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie jesteś przekonany, możesz to właściwie w każdej chwili sprawdzić. Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę internetową na przykład frazę „Wrocław deweloper”, bez wątpienia uda Ci się znaleźć mnóstwo witryn internetowych deweloperów, którzy oferują do sprzedaży swoje mieszkania (przejdź do kategorii deweloperzy Wrocław). Jeżeli dokładnie obejrzysz ich strony internetowe, stanowczo zauważysz, jakie są ceny konkretnych mieszkań, a także fakt, że deweloperzy często oferują również ciekawe promocje. Kiedy zobaczysz przykładowo fajną ofertę na niedrogie mieszkania z tarasem Wrocław, wówczas zdecydowanie nie powinieneś zastanawiać się ani chwili - polecane oferty w kategorii mieszkania z tarasem.


Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup takiego mieszkania, kategorycznie będziesz tego żałować. Kiedy jednak nie chcesz jeszcze kupować mieszkania, wówczas zajmij się porównaniem cen proponowanych przez deweloperów (pamiętaj, że niemalże zawsze można wynegocjować dodatkowo jaką obniżkę), a następnie sprawdź ceny mieszkań sprzedawanych z drugiej ręki. Wówczas bardzo
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
ważne jest, w jakim stanie jest sprzedawane mieszkanie – zwykle takie mieszkania wymagają remontu, który potrafi pochłonąć naprawdę wielkie pieniądze.

Jeżeli w dodatku właściciel sprzedaje mieszkanie bez mebli, wtedy musisz doliczyć do jego ceny również koszt jego urządzenia, który bynajmniej nie będzie taki mały.

Jeśli chcesz zobaczyć coś naprawdę bardzo ciekawego, sprawdź treść (https://megastyro.pl/pl/eps-80-038-dach-podloga/) tej strony a z pewnością nie będziesz żałować.

W takich wypadkach okazuje się najczęściej, że koszt zakupu mieszkania z drugiej ręki jest porównywalny z kosztem zakupu mieszkania u dewelopera.

Jest już nasza moja strona internetowa (http://www.archicom.pl/mieszkania-wroclaw/) - wejdź w podany link, przeczytaj artykuł oraz napisz proszę swój komentarz. Będziemy bardzo zadowoleni.

W takiej sytuacji na pewno nie warto się zastanawiać ani sekundy – mieszkanie zakupione u dewelopera stanowczo będzie o wiele ciekawszym pomysłem.
Tags: