Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Szkło i jego mocowanie - poznaj obecną technikę oraz obecne rozwiązania

  • Posted on: 17 December 2019
  • By: addmean
Każdy materiał, który jest używany we wnętrzu domu powinien być w jakiś sposób zamontowany. Nie zawsze jest to łatwe. Część elementów montuje się szybko i bez dużych problemów. Gorzej dzieje się z materiałami delikatniejszymi. Weźmy na przykład szkło.

Przy instalowaniu różnych elementów z tego materiału należy wybierać odpowiednio zrobione części(polecamy części komatsu) do pracy związanej z instalowaniem szkła. Potrzebne są specjalne zawiasy do szkła (), które nie mogą uszkodzić szklanego elementu i które będą dobrze wyglądały.
Wszyscy, bowiem świetnie zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach wszystko musi super wyglądać. Jednak najistotniejsze jest dobrze przemyślane mocowanie (napinacze łańcuchowe eogniwa) szkła (). Nieodpowiedni wybór zawiasów i niestabilne umocowanie szkła – nawet tego hartowanego, bo takie szkło jest stosowane w prawie wszystkich elementach szklanych do mieszkań, doprowadzi do zepsucia się elementu. Z tego powodu jeżeli nie wiemy nic na ten temat lepiej zawołać fachowca. Niektórzy będą próbować sami, ale nie ma, co się męczyć, jeśli nie znamy się na rzeczy. O niebo lepiej opłacić pomoc fachowca. Wtedy mamy pewność, że szkło będzie we właściwy sposób umocowane i zostaną dobrane do niego jedynie odpowiednie elementy.
kabina
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


Kabina prysznicowa

Kiedy urządzamy łazienkę musimy wybrać albo prysznic lub wannę. Jedna i druga opcja ma swoje plusy i wady. Kiedy łazienka nie jest ogromna najczęściej wybiera się kabinę prysznicową. Dobór dobrej kabiny prysznicowej nie jest banalny. Ale, kiedy chodzi o zakup jakiejkolwiek rzeczy do domu, to zawsze mamy dylemat. Kiedy już mamy prysznic u siebie w łazience musimy pamiętać, że konieczna okażę się uszczelka do kabiny prysznicowej ().


Uszczelka jest niezbędna, gdy nie chcemy za każdym razem po prysznicu robić przy okazji wokół kałuży z wody. Niby można to ogarniać za każdym razem, ale jest to bez sensu. Uszczelka pomaga utrzymać wodę w odpowiednim miejscu. Co istotne nie będziemy później ślizgać się po podłodze, bo wszędzie będzie sucho. Najczęściej uszczelka jest w zestawie do kupowanej kabiny prysznicowej. Ale zużywa się, wtedy będzie trzeba kupić nową. Należy to zrobić od razu, gdy tylko dostrzeżemy jakąś nieszczelność, by później nie narobiło się z tego większego problemu.