Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Co interesującego mogą zaproponować wczasowiczom kraje wchodzące w skład Karaibów, zalety wypoczynku na Dominikanie.

  • Posted on: 3 September 2022
  • By: addmean
Pomimo że rejon naszego kraju sporo może zaproponować turystom, to jednak spora ich część zdecydowanie bardziej będzie chciała wyruszyć do jakiegoś ciepłego kraju. Niestety lata w Polsce bywają ogromnie kapryśne, pogoda przeważnie jest mało pewna, i jeśli się planuje urlop z paromiesięcznym wyprzedzeniem, to nie można być pewnym, że przez ten czas nie będzie bez przerwy padał ulewny deszcz. A w przypadku egzotycznych krajów ma się taką pewność, bo jest sporo miejsc, w których pogoda będzie zawsze słoneczna.

Palma
Author: Joe deSousa
Source: http://www.flickr.com
Na pewno zaliczyć można do takich Karaiby, rejon wspaniałych wysp leżących pomiędzy Ameryką Północną a Południową. Wczasy Karaiby to marzenie chyba każdego turysty - zobacz ciekawą propozycję wczasów na Karaibach, słoneczna aura, urocze piaszczyste plaże i cudowne życie pod wodą powodują, że po spędzeniu tam urlopu aż nie ma się ochoty na powrót do kraju. Karaiby, pomimo że wycieczki tam niestety nie należą do najtańszych, zaczyna się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem pośród naszych turystów, bardzo dobrze to zresztą widać po propozycjach biur podróży, w jakich wczasy na Dominikanie są w coraz większej ilości.

Karaiby złożone są z wielu oddzielnych wysp, z jakich najpopularniejszymi są Kajmany, Bahamy oraz Małe i Wielkie Antyle.

Ten tekst, który teraz czytasz posiada interesujące informacje, lecz jeżeli chcesz zdobyć zbliżone informacje na omawiany wątek, to sięgnij po źródło (https://warsaw.nobuhotels.com/pl/rooms-suites/).

Turyści z naszego kraju często decydują się na wakacje na Dominikanie , kraj ten jest dość dostępny, a jednocześnie bardzo przyjazny dla gości. Z Warszawy odbywają się bezpośrednie loty, więc sama podróż jest stosunkowo szybka oraz wygodna, bez żadnej przesiadki.wyspa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Dominikana rzecz jasna proponuje przede wszystkim praktycznie wszystko to, co reszta wysp tamtego regionu, to znaczy wspaniałą wodę, bez przerwy świecące słońce i mnóstwo dobrej zabawy. Oferta turystyczna jest tam dobrze rozwinięta - na blogu autora, na gości czekają liczne eleganckie hotele z kompleksową obsługą i pyszna lokalna kuchnia. Dominikana jest krajem bardzo bezpiecznym, w jakim na turystów nie będą czekać żadne poważniejsze niebezpieczeństwa, więc doskonale będzie się nadawać także na wyjazdy rodzinne nawet z paroletnimi dziećmi.