Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Na co dokładnie powinno się zwracać uwagę podczas budowy i urządzania swojego domu

  • Posted on: 25 November 2020
  • By: addmean
Budowa domu to długi i wymagający dobrego zaplanowania proces. W jej trakcie należy podjąć wiele ważnych decyzji, od których niekiedy zależeć będzie późniejsze jego używanie. O wielu istotnych rzeczach warto pomyśleć podczas budowlanych prac, bo ewentualne zmiany mogą stać się drogie i również bardzo kłopotliwe.

profesjonalne murowanie ścian
Author: Martin Pettitt
Source: http://www.flickr.com
Dużo korzystniej będzie zrobić wszystkie poprawki, jak się jeszcze nie mieszka, niż później zabierać się za poważne prace remontowe.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis maski ffp2, w którym są tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Jedną z istotniejszych spraw, o których warto pomyśleć już wtedy, kiedy dom jest budowany, jest ocieplenie i izolacja. Właściwe ich zrobienie będzie miało ogromne znaczenie przy późniejszym użytkowaniu budynku. Jeśli fundamenty źle się zaizoluje, to pojawić się mogą kłopoty z wilgocią i przemakaniem ścian.
Z kolei brak ocieplenia to dużo poważniejsze koszty użytkowania - przy dobrze docieplonych ścianach opłaty mogą być nawet dwa razy mniejsze. Przy izolowaniu fundamentów najlepiej się nadaje zwykła, sprawdzona przez wiele tysięcy budujących papa. Układa się ją na fundamentach, doszczelnia za pomocą lepiku, do ogrzania którego najbardziej odpowiednia będzie butla gaz(polecamy ig-541) z odpowiednią końcówką i izolacja na długie lata będzie gotowa - ocieplenie.

Sporo decyzji trzeba będzie też podjąć już przy ostatecznym wykańczaniu budynku i wnętrz. Na przykład wielu ludzi zupełnie nie przykłada uwagi do parapetów, a jednak warto się chwilę zastanowić nad tym, jakie wybrać. W środku na przykład bardzo dobrze sprawdzają się parapety konglomerat, są one doskonałą alternatywą dla parapetów wykonanych z innych materiałów, a ich dużą zaletą jest elegancki wygląd i możliwość wykonania parapetu według podanych wymiarów. Jednak w żadnych chyba z domów nie zwraca się na parapety tak dużo uwagi, jak na płytki w łazience. Takie płytki stanowią wizytówkę tego pomieszczenia, i od ich kolorystyki i wyglądu będzie zależeć, jak łazienka będzie spostrzegana. W sklepach jest ogromna liczba płytek pochodzących od kilkudziesięciu producentów, coraz większą popularnością konsumentów zaczęły się cieszyć ostatnio płytki/stargres, dobre jakościowo i mające ciekawe wzornictwo - .