Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Na co należy kierować uwagę nabywając nowiuteńkie mieszkanie?

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
Prawno-finansowa forma dewelopera, położenie, sąsiedztwo inwestycji, standard wykończenia oraz stosunek jakości do wartości – każdy z owych elementów ma olbrzymie znaczenie przy kupnie budynku.


Przystępując do wyszukiwania wymarzonego lokum nie zapomnij, iż przyjrzeć powinno się się nie wyłącznie lokalizacji oraz standardowi domu, lecz też (a może i głównie) deweloperowi, od którego lokal mieszkalny to pragniesz kupić.


Sprawdź jak długo jednostka istnieje na rynku, jaka jest jej postać prawna, jak wiele projektów zrealizowała a także jakie sądy o niej krążą. Sprawdź jak wielkie doświadczenie ma deweloper Wrocław jest miejscowością w której bez trudu znadziesz przetestowanego dewelopera.


Rdza
Author: Ronald Sarayudej
Source: http://www.flickr.com
Przejdź się po okolicy. Pamiętaj, że pierwsze odczucie jest częstokroć trafne. Przeanalizuj opinie o dzielnicy, w jakiej chcesz osiedlić się, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury. Na komfort mieszkania składa się też standard wykończenia – zarówno konkretnego gniazdka, jak także całego budynku. Istotne są zatem zastosowane surowce budowlane, rodzaj fasady, wypełnienie ścian zewnętrznych, typ ocieplenia, materiały wykorzystane przy budowie ścian działowych, rodzaj okien, obecność windy jak też komórek lokatorskich, klasa energetyczna domku, itd. Nie są to kwestie klarowne na pierwszy rzut oka, zwłaszcza dla laików. Warto jednakże wypytać dewelopera, skonsultować się ze specjalistą.


Dzięki temu w przyszłości ustrzerzesz się niemiłych niespodzianek.

Kiedy stwierdzisz, że ten tekst jest ciekawy, kliknij na odsyłacz do serwisu (http://www.aleklima.pl/klimatyzatory), który zawiera fascynujące informacje na omawiany wątek - będą one z pewnością interesujące.

Nie zaszkodzi także zbadać wyżej wymienione elementy i zastanowić się nad prawdopodobną wysokością rachunków, które przyjdzie ci płacić.