Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

  • Posted on: 18 May 2021
  • By: addmean
W obecnej chwili, restauracje okazują się jednymi z najdroższych, zarówno na rynku najmu jak i przy zbywaniu. Polacy coraz chętniej jedzą poza miejscem zamieszkania, co generuje popyt na lokale usługowe pod gastronomię. Liczy się głównie lokalizacja. Ponadto ważne jest umeblowanie, stan urządzeń, potwierdzona rentowność, możliwość projektowania przestrzeni, właściwa wystawa.
Z praktyki wynika, że klienci wyżej wyceniają pomieszczenia pod gastronomię we Wrocławiu - na parterze budynku(polecamy zabezpieczenie serwerowni) z wejściem od ulicy, niż np. w piwnicach. Wyższe wyceny otrzymują też lokale przeznaczone wyłącznie pod restauracje, niż te które pełniły funkcję pubu, czy dyskoteki. Wciąż utrzymuje się wysokie zapotrzebowanie na punkty usługowe w metropolii Dolnego Śląska - polecam lokale usługowe. Tutaj na sprzedaż ma również wpływ trafiona lokalizacja, czyli taka, w której zagości sporo konsumentów.


więcej informacji
Author: The Centre
Source: http://www.flickr.com
Chodzi o miejsca uczęszczane, duże nasilenie ruchu, obecność przy głównych ulicach, arteriach przesiadkowych. Lokale usługowe powinny mieć też przeszklenia i wejścia od strony ulicy. Najcenniejsze jest umiejscowienie na parterze, a najpowszechniejsze metraże to około 10 m kw. We Wrocławiu z roku na rok, małych miejsc usługowych przy ulicach ubywa. Zwiększa się ilość za to centrów handlowych. Galerie handlowe poprzez skupienie wielu lokali w jednym budynku, oraz zróżnicowanie oferty usługowej, handlowej oraz rozrywkowej jak również zjawisko mody, tworzą sobie istotną przewagę, zwłaszcza nad placówkami o świetnej lokalizacji przy ruchliwych ulicach handlowych. To zjawisko obserwujemy m.in. w przypadku ulicy Świdnickiej we Wrocławiu.

lokal usługowy
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Duża część przedsiębiorców, którzy szukają własnego powierzchni na siedzibę firmy, powinno wybrać najlepszą dla siebie opcję. Mogą albo wynająć, albo zakupić własny lokal. Jeśli pragną mieć biuro w środku miasta, muszą zdecydować, czy lepszą opcją będzie wynajęcie, czy zakup własnego biura.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji, powinno się przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Spójrz na ten intrygujący artykuł i odkryj więcej. Na pewno nie będziesz żałować. Nie czekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Głównie lokale biurowe we Wrocławiu, w centrum miasta, są droższe od tych umiejscowionych w odleglejszych krańcach stolicy. Ponadto związane są z coraz częściej spotykanym problemem – miejscami parkingowymi. Wybranie odpowiedniego biura jest istotnym przedsięwzięciem. Z pewnością będzie miał znaczenie na promocję kancelarii prawnej oraz jej pozycję na wrocławskim rynku i nie tylko.