Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

  • Posted on: 3 July 2022
  • By: addmean
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Natomiast czasem, pomimo naszych dużych starań, ciągle zdaje się, iż czegoś brak. Czym możemy uzupełnić aranżację, by rezultat był jeszcze lepszy?
Ciekawym motywem dekorującym jest zastosowanie fototapet. Dzisiaj jest na rynku bardzo dużo wzorów, jakie można dopasować do konkretnego pomieszczenia. Wybór jest ogromny. Możemy zrealizować właściwie każdą wizję, którą mamy na myśli.
fototapeta
Author: Tom Hannigan
Source: http://www.flickr.com
Czy są to pojedyncze motywy w kilku miejscach, tworzące spójną całość, czy też fototapety panoramiczne - demur.pl/fototapety/optycznie-powiekszajace z szerokim widokiem, to efekt jest niesamowicie ciekawy. Tego rodzaju panoramiczne widoki są dobre w wąskich, długich przestrzeniach, na przykład doskonale nadają się nad blat kuchenny, pod kuchennymi szafkami. Możemy w tym miejscu powiesić bardzo ładny widok. Identycznie, gdy chodzi o fototapety do salonu - mój link, to motywów jest bardzo dużo. Jako taką fototapetę możemy również zlecić przygotowanie zdjęć wykonanych przez nas, albo fotografie dzieci. Wtedy będą to piękne obrazy, które umieścić można na ścianach.

Jak chodzi o obrazy, to są one także świetnym pomysłem. W zależności od funduszów możemy zdecydować się na różne opcje. Niektórzy lubią kupować obrazy polskich, młodych artystów. Oprócz pięknej dekoracji, jest to także zbieranie wartościowych pod względem artystycznym dzieł. Niektórzy z kolei lubią stare zdjęcia, które wisząc na ścianie robią wspaniały klimat w domu. Inni z kolei wolą udekorować ściany zdjęciami rodziny. To dla nich sedno domowego, miłego klimatu. Kiedy chodzi o obrazy, to spore znaczenie mają ramy. Są w stanie zmienić całkiem styl dekoracji, zależnie od tego, na które się zdecydujemy.

Jeśli objaśniana problematyka Cię interesuje i musisz ją poznać głębiej, więcej przeczytasz tutaj (http://www.stanmal.pl/smart-home.html) - to nieco inny punkt widzenia na taką tematykę.

Jeśli wolimy klimat nowoczesny, to dobrze jest zdecydować się na ramy właśnie takie, jakie będą idealne do tego typu wystroju. Ładnie prezentują się srebrne lub w bieli, dają bowiem interesujący rezultat. Jeśli ktoś przepada za starociami, to można szukać starych, masywnych ram na przykład na targu staroci. Będą zabytkową ozdobą naszego lokum.By stworzyć wnętrze, które spełni całkowicie nasze oczekiwania, trzeba brać pod uwagę to, jak lubimy spędzać czas wolny. Jeśli uwielbiamy czytać książki, to przygotujmy przytulny kącik do czytania oraz zakupmy wygodny fotel specjalnie w tym celu. Jeśli natomiast często wraz z całą rodziną gramy w planszówki, to przygotujmy wygodne miejsce, w jakim można razem zbierać się oraz w taki sposób spędzać czas. W takim wypadku właśnie będziemy czuć, że tak zaaranżowane mieszkanie, idealnie odpowiada naszym oczekiwaniom, ponieważ będziemy się w nim czuli przede wszystkim jak u siebie w domu.