Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

  • Posted on: 29 April 2021
  • By: addmean
Przystępując do wyszukiwania wymarzonego mieszkania nie zapomnij, że przyjrzeć należy się nie jedynie lokalizacji oraz standardowi mieszkania, lecz też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to chcesz kupić.


Skontroluj jak długo jednostka jest na rynku, jakiego rodzaju jest jej forma prawna, jak wiele projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Najodpowiedniej gdy deweloper zrealizował już parę – kilkanaście projektów oraz jest giełdową spółką.

Nie ustępuj! Namawiamy Cię, kontynuuj oglądanie zajmujących postów. Może Ci wówczas pomożemy? Zachęcamy zatem do naszej kolejnej strony.

Zaletą giełdowych spółek jest ich transparentność. Spokojnie możemy również dać wiarę deweloperowi, posiadającemu stan prawny spółki akcyjnej bądź spółki z o.o. Wystrzegaj się zaś osób fizycznych a także spółek komandytowych i cywilnych. Kieruj również uwagę na formę prawną parceli. Możliwości są 2: bądź parcela jest własnością dewelopera, bądź deweloper jest jedynie wieczystym użytkownikiem. W wyższym stopniu korzystna dla ciebie jako klienta będzie opcja pierwsza. Kiedy deweloper jest użytkownikiem wieczystym gruntu, kupując apartament musisz się liczyć z opcją ponadprogramowych wydatków.

Jeśli znalezienie uzupełniających informacji na omawiany wątek jest dla Ciebie niezwykle istotne, to aby je zdobyć prześledź witrynę (www.alwro.com.pl/kontakt/), na jakiej je na pewno zobaczysz.

Sprawdź w internecie Warzymice mieszkania o ile właśnie te Cię interesują.


Nowa szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl


Podstawową informacją jaką musisz uzyskać od dewelopera jest także czas oddania budowli do użytkowania. Najlepiej jak też najpewniej jest wówczas, gdy mieszkanko jest już oddane do użytku albo prace są na tyle zaawansowane, iż potrwają jeszcze maksymalnie parę miesięcy. Im dłuższy czas wyczekiwania na dokończenie inwestycji, tym większe ryzyko ponosisz. Sprawdź osiedle Sympatycze, przespaceruj się po okolicy.
Pamiętaj, iż pierwsze wrażenie jest częstokroć dobre. Rozpatrz opinie o dzielnicy, w której pragniesz zamieszkać, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa i dostępnej infrastruktury.