Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Powoli zbliża się zima – przeczytaj, co się przyda twemu samochodowi

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Rzeczypospolita Polska jest krajem, który może pochwalić się pięknymi 4 porami roku. Jest ty i słońce, i kapiące deszcze, i biały puch śniegu. I na każdą ewentualność powinniśmy być zawsze przygotowani. I tak, jak my potrzebujemy odpowiednie buty, tak i nasze auta muszą mieć doskonałą przyczepność.Gdy w Polsce zjawia się zima i następują opady śniegu, nie powinno się jeździć autem na letnich oponach. To bardzo niebezpieczne.

opona i felga
Author: Ryan Gsell
Source: http://www.flickr.com
Nie należy też wyjeżdżać w trasę na starych, startych oponach, które po prostu nie mają dobrej przyczepności. W ten sposób stwarza się zagrożenie i sobie, jak i innym kierującym. Już z początkiem jesieni warto zacząć myśleć o zakupie nowych opon zimowych. Rzecz oczywista jest ich wiele, trzeba jednak zawczasu zapoznać się ze sprzedawanymi na rynku modelami i wybrać ten, który jest naprawdę dobry. Ostatnimi czasy we wszelkich rankingach doskonale miewają się opony Continental. Ich jakość uznają i sprzedający, i kupujący.

Opony Continental są jednymi z najlepszych na świecie (występują w wersjach i na lato, i na zimę – co istotne, obie są też fantastycznie oceniane). Na zimę dobrym wyjściem jest kupić felgi stalowe. Dlaczego? Felgi stalowe są mocniejsze aniżeli aluminiowe i nie niszczą się tak szybkim tempie (a śliskie drogie, muldy zamarzniętego śniegu przy krawężnikach i dziury na drogach wywołane nieodpowiednimi warunkami atmosferycznymi są najczęstszymi powodami zniszczeń). Gdzie dobrze kupować opony? Natychmiastowym skojarzeniem, jakie się nasuwa, jest Sieć internetowa. Teraz to bardzo szybka metoda wszelkich wyszukiwań. http://www.hurtopony.pl/przemyslowe.htmlWystarczy zasiąść przed komputerem, wprowadzić frazę ‘opony sklep’ i przejrzeć strony internetowe, które się wyświetlają. ‘Opony sklep’ pokaże także punkty stacjonarne, które znajdują się w pobliżu naszego adresu zamieszkania. http://www.hurtopony.pl/ Można więc wcześniej pójść do tego typu sklepu i obejrzeć rodzaj opony, który nas interesuje. Zakup w sklepie internetowym jest identycznie proste. Zdjęcia doskonale pokazują oponę i stan bieżnika (można wszak kupować używane, ale będące w bardzo dobrym stanie, opony), a szczegółowy opis sprawi, iż żaden kierowca nie zrobi pomyłki.