Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nie zostawiaj zaplanowanych spraw na później. Najkorzystniej od razu zrobić wszystko, co zaplanowałeś

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
Co winieneś uczynić jutro, zrób . Ta maksyma powinna przyświecać każdemu z nas. Nie warto albowiem odkładać różnych czynności na później, bowiem zakończy się to brakiem jakichkolwiek efektów. Nie należy odsuwać rozmaitych spraw do załatwienia, bowiem takie postępowanie to co najmniej słaba ciągłość, w najgorszym natomiast wypadku – niedotrzymywanie umów. Starajmy się najlepiej wypisać ilość spraw do wykonania, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego niezwykle ściśle.

drewniany parkiet
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Ta maksyma odnosi się każdej dyscypliny naszego codziennego życia. Nieważne, czy mówimy o obowiązkach domowych typu klejenie parkietów (szczegółowo tutaj: ), malowanie, ustawianie ścian działowych czy remont łazienki, czy o planach wybitniej abstrakcyjnych, jak na przykład – wielkie odchudzanie.

Ruszaj do meritum oraz przeczytaj na stronie (https://www.artimbo.pl/) na przedstawiany temat na odmiennych witrynach - na pewno Cię pochłoną całkowicie. Sprawdź to koniecznie.

W każdej z nich prawdopodobne są tego typu sprokurowane przez nas uniki, że będziemy w jakiś sposób oddalać te powinności. Przecież nie trzeba akurat w tym tygodniu brać się za tę łazienkę, odchudzać też się możemy od przyszłego tygodnia – tak częstokroć myślimy. Takie przenoszenie w czasie przeróżnych spraw niestety do niczego dobrego nie kieruje. Zamiast efektów, jakie będą nas uszczęśliwiać, dostaniemy sporą dawkę frustracji. To na pewno perspektywa której nie chcielibyśmy przeżywać.

Osoby, które trzymają się swoich postanowień są dużo bardziej spełnieni. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna: ponieważ spostrzegają rezultaty. Projekty, zapewnienia, prognozy i inne snucie wizji nic nie buduje. Pomysł jest ważny, kreacja, która powstaje w głowie też, jednakże z tego nic praktycznego nie zaistnieje, jeżeli będziemy wyłącznie myśleć. Trzeba działać i trzymać się postanowień, a wówczas wszelkie działanie będzie nas weseliło, ponieważ będziemy widzieli, że coś nam się udaje, że widać efekty.

Przede wszystkim powinny o tym pomyśleć osoby, które twierdzą, iż mają wielki, ale spożytkowany potencjał w sobie. Dlaczego? Z takiego powodu, jak przedstawiliśmy wcześniej: z braku działania. Co z tego, że jesteś myślącą osobą, a mnóstwo osób zazdrości Ci mądrości, kiedy nic z tym nie robisz. Nie czekaj, aż życie odskoczy Ci tak daleko, że już go nie złapiesz. Działaj i ciesz się z efektów, które osiągniesz.