Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Posiadasz kota? Żyw pupila tym co najlepsze!

  • Posted on: 1 July 2021
  • By: addmean
Wiele polskich rodzin decyduje się na posiadanie czworonoga. Najpopularniejszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób wybiera kota, którego nie musimy wyprowadzać na dwór. Jednak posiadanie czworonoga wiąże się z dużą odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najsłuszniej je żywić. Dlatego dla kota zalecana jest karma Arion.

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Osoby mniej bogate lub mocniej nastawione na ekologiczne jedzenie, zazwyczaj bezwiednie krzywdzą swoje zwierzaki.

Dodatkowe wiadomości odnoszące się do analizowanego zagadnienia także są emocjonujące - więcej pod tym linkiem (http://www.animalab.pl/klatki-dla-krolikow). Kliknij zatem tutaj i przekonaj się, że to fakt.

Tak jak jeszcze pies, jako zwierze wszystkożerne nie sprawia tu problemu, tak kot, drapieżnik, powinien być odpowiednio żywiony. Karmiąc go wyłącznie mięsem zakupionym u rzeźnika wyrządzamy mu krzywdę. W naturze kot nie zjada schabu ze świni czy antrykotu z krowy - jałowice cielne – poluje na ptaki i myszy, po czym pałaszuje je w całości - zobacz szczegóły. Bowiem w kościach i chrząstkach mieści się niezwykle dużo elementów koniecznych do dobrego funkcjonowania. Dlatego warto zakupić sprawdzoną markę – jak np. karma Arion. Mieści się w niej całkiem spory odsetek mięsa, wzbogacona jest o odpowiednie pierwiastki i makroelementy. Jeśli nabywamy jedzenie suche, na wagę, dobrze zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik na karmę dla kota, aby utrudnić dobieranie się naszego czworonoga do jedzenia. Gdyż koty, szczególnie te wykastrowane, mają dużą tendencję do przejadania się i tycia.

Karma Arion ma sporo różnych rodzajów. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem małego kociaka, kup opcję dla najmłodszych.Twój kocur ma problemy z nerkami? Zaoferuj mu karę leczniczą. Jeśli posiadasz wysterylizowanego pieszczocha, musisz szczególnie zatroszczyć się o jego dietę. Spadek hormonów wywołany operacją, w większości przypadków może przyczynić się do zwiększonego apetytu. W tym celu stworzona została karma Arion light, posiadające zmniejszoną ilość kalorii. Zakupując przynajmniej jeden kilogram jakiegokolwiek pożywienia dla swojego czworonoga, elegancki pojemnik na karmę dla kota dostaniesz od nas w prezencie.zabawa z kotem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś właścicielem kota, masz okazję przekonać się, jak wspaniałe i lojalne jest to zwierzę. Dlatego tym bardziej musimy starać się, aby za jego przyjaźń odpłacać tym samym - -> sprawdź przykłady. Odpowiednie karmienie naszego pieszczocha jest kluczem do jego długiego i zdrowego życia. Karma Arion, odpowiednio dobrana, może nam w tym dopomóc.