Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Posiadasz kota? Żyw pupila tym co najlepsze!

  • Posted on: 10 December 2022
  • By: addmean
Wiele polskich rodzin decyduje się na posiadanie czworonoga. Najpopularniejszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób wybiera kota, którego nie musimy wyprowadzać na dwór. Jednak posiadanie czworonoga wiąże się z dużą odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najsłuszniej je żywić. Dlatego dla kota zalecana jest karma Arion.

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Osoby mniej bogate lub mocniej nastawione na ekologiczne jedzenie, zazwyczaj bezwiednie krzywdzą swoje zwierzaki. Tak jak jeszcze pies, jako zwierze wszystkożerne nie sprawia tu problemu, tak kot, drapieżnik, powinien być odpowiednio żywiony. Karmiąc go wyłącznie mięsem zakupionym u rzeźnika wyrządzamy mu krzywdę. W naturze kot nie zjada schabu ze świni czy antrykotu z krowy - jałowice cielne – poluje na ptaki i myszy, po czym pałaszuje je w całości - zobacz szczegóły. Bowiem w kościach i chrząstkach mieści się niezwykle dużo elementów koniecznych do dobrego funkcjonowania. Dlatego warto zakupić sprawdzoną markę – jak np. karma Arion. Mieści się w niej całkiem spory odsetek mięsa, wzbogacona jest o odpowiednie pierwiastki i makroelementy. Jeśli nabywamy jedzenie suche, na wagę, dobrze zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik na karmę dla kota, aby utrudnić dobieranie się naszego czworonoga do jedzenia. Gdyż koty, szczególnie te wykastrowane, mają dużą tendencję do przejadania się i tycia.

Karma Arion ma sporo różnych rodzajów. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem małego kociaka, kup opcję dla najmłodszych.Twój kocur ma problemy z nerkami? Zaoferuj mu karę leczniczą. Jeśli posiadasz wysterylizowanego pieszczocha, musisz szczególnie zatroszczyć się o jego dietę. Spadek hormonów wywołany operacją, w większości przypadków może przyczynić się do zwiększonego apetytu. W tym celu stworzona została karma Arion light, posiadające zmniejszoną ilość kalorii. Zakupując przynajmniej jeden kilogram jakiegokolwiek pożywienia dla swojego czworonoga, elegancki pojemnik na karmę dla kota dostaniesz od nas w prezencie.zabawa z kotem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś właścicielem kota, masz okazję przekonać się, jak wspaniałe i lojalne jest to zwierzę. Dlatego tym bardziej musimy starać się, aby za jego przyjaźń odpłacać tym samym - -> sprawdź przykłady. Odpowiednie karmienie naszego pieszczocha jest kluczem do jego długiego i zdrowego życia. Karma Arion, odpowiednio dobrana, może nam w tym dopomóc.