Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przyjazne miasto dla młodych, czyli - mieszkanie wrocław.

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
We stolicy województwa dolnośląskiego, czyli czwartego co do liczby mieszkańców miasto w naszym kraju, jednego z niebywale atrakcyjnych miast dla studiujących. Wynika tak z licznej listy ofert apartamentów specjalnie przyszykowanych dla osób studiujących.


mieszkanie wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Jak anonsuje jedna z wrocławskich gazet, w poprzednim roku na początku roku akademickiego były ich więcej niż 122 tysiące .


Dla właścicieli nieruchomości przystosowanie kwater typowo pod oczekiwania tej części narodu,


jest jednym z niesamowicie korzystnych przedsięwzięć, ale również ryzykownym. Studenci są znani z aktywnego,


mieszkanie wrocław
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
nocnego stylu egzystencji, do którego starsi i rodziny z dziećmi, generalnie ci którzy pragną spokoju


i stabilizacji, nie są nawykli. Jest to motywem wielu interwencji funkcjonariuszy policji, a co gorsza, nierzadko wymuszonej eksmisji utrudniających innym życie studentów.


Nic w tym zaskakującego. Sami byśmy mieli po dziurki w nosie stale imprezujących w naszej klatce pełnych życia młodych ludzi.

Nie czekaj! Jeśli interesuje Cię kluczowa treść (https://www.tomiservice.pl/offer/8), to koniecznie powinieneś wejść w ten link. Tam wyszukasz masę uzupełniających wątków z nią połączonych.

Kiedy w lokalu nad nami słychać dudniący o podłogę bass i tańczących, śmiejących się hałaśliwie i śpiewających piosenki disco polo ludzi, a my musimy obudzić się rano do pracy, mamy prawo poskromić ich imprezy. Z drugiej strony, są jednak ci poszkodowani studenci, którzy nie mają tak ustabilizowanego życia, nie mają wielu obowiązków ani nie potrzebują wstawać rano. -> () Co oni mogą robić, kiedy nie ma lokalów szczególnie odpowiednich pod ich wymagania? Jeden deweloper z Wrocławia zdecydował zająć się ich sprawą. W zamkniętym już hotelu politechniki wybudował specjalnie przygotowane kawalerki. Blok przypomina wewnątrz akademik, z tą różnicą, iż pomieszczenia oferują standard apartamentu. W 12 metrowym pokoju typu studio…Tak, pokój ma jedynie 12 metrów kwadratowych, ale właściciel zapewnia, że spełnia on wszystkie wymagania zwykłego studenta.


Niestety, dużym minusem jest wygórowana cena – aż 89 tysięcy złotych za 12 metrów kwadratowych jest kwotą przekraczającą możliwości praktycznie każdego ucznia. Za podobną kwotę może on wynajmować lokal za ponad 2200 złotych miesięcznie. Wiemy, że mieszkanie wielkości ponad 50 metrów kwadratowych jest warte niecałe 2000 złotych miesięcznie, wraz z rachunkami za media. () Dlatego, mimo wszystko, lepiej wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło : „mieszkanie wrocław” i przeszukać nawet kilkadziesiąt stron


w poszukiwaniu dogodnego mieszkania, niż wydawać ogromną ilość pieniędzy, za którą można kupić


średniej klasy auto lub założyć firmę.


Poszukiwanie mieszkania wygodnego dla studenta nie jest łatwe, ale nie graniczy z cudem.


Zwykle po wybraniu kilkunastu ofert poprzedzonych około miesiącem poszukiwań można znaleźć


naprawdę eleganckie, wygodne i mieszczące się w dobrej lokalizacji mieszkania.