Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

3DR SOLO pozwoli nam nagrywać wszelkie zachowania

  • Posted on: 5 October 2022
  • By: addmean
Robot 3DR SOLO wspaniale nadaje się na trudne tereny
Czasami dzieje się tak, że chcemy zarejestrować coś co okazuje się być trudno dostępne oraz nie zawsze jesteśmy w stanie tam dojść, pomimo naszych wytężonych starań. Wtedy należy w to miejsce wysłać odpowiednią kamerę, takiego małego robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a w dodatku będzie niezwykle prosty do pokierowania, dzięki czemu pozyskamy wymarzony materiał.

Dron
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Natychmiast będziemy wszystko widzieli na specjalnym monitorze, zatem będziemy mogli zdecydować, czy to co zastało przez niego nagrane okazuje się być odpowiednie, czy może mimo wszystko chcemy czegoś jeszcze - sprawdź koniecznie.Co proponuje nam DJI Phantom 3? Chcemy rejestrować tłumy z wysokości, ale równocześnie chcemy mieć pewność, że wszystko będzie właściwie dostrzegalne? Wówczas musimy się zastanowić, czy odpowiedni dla naszych oczekiwań nie będzie niewielki helikopter DJI Phantom 3.

Jeżeli chciałbyś poznać temat, to zapraszamy Cię do opisu, który ukryliśmy pod zamieszczonym linkiem. Tam stale zamieszczana jest bieżąca treść (http://www.lemans.pl/cennik/).

Może się on wznieść w górę na niewielkiej powierzchni, a następnie pokonywać całkiem wielkie odległości.

Kamera którą posiada ma funkcję podsuwania i przybliżana, zatem mamy gwarancję, że wszystko będzie właściwie zarejestrowane. Bardzo łatwo się nim steruje, więc nie będziemy posiadali problemów z tym, żeby leciał w wyznaczone miejsce, a wszystko co dostrzega kamera, my będziemy oglądać na małym monitorze. Ten sposób nagrywania jest znacznie częściej wykorzystywany, a to tylko świadczy o tym, że okazuje się być on rzeczywiście niezawodny.
Należy przeglądać nowe szanse
Jeśli wiele nagrywamy i to jeszcze spośród tłumów, albo w trudno dostępnych miejscach, to musimy się zapoznać z możliwościami techniki. Ma szansę się okazać, że korzystanie z niej nie tylko usprawni nam pracę oraz zdobycie upragnionych nagrań, ale jeszcze spowoduje, że wszystko odbędzie się dużo szybciej oraz bez zbędnego przemęczania się, zatem będziemy bardziej usatysfakcjonowani z efektu, który uda nam się uzyskać. A obsługa tego wszystkiego będzie naprawdę łatwa.