Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

  • Posted on: 11 July 2022
  • By: addmean
Zagospodarowywanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach kłopotliwym działaniem. Obecnie na rynku jest ogromny wybór towarów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale także konsumowania posiłków.


Szklany stół
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W sporej gamie możliwości na pewno każdy wyszuka coś dla siebie i własnej kuchni tak, aby znakomicie współgrała z wystrojem pozostałej części mieszkania.

Innowacyjna metoda na wystrój kuchni

Coraz więcej ludzi marzy by ich kuchnia była zagospodarowana w innowacyjnym stylu. Nie jest to wielkim problemem, gdyż jest wiele nieskomplikowanych i prostych sposobów, aby przemienić starą kuchnię zgodnie z współczesnymi tendencjami. Do takich rozwiązań należy chociażby szkło w kuchni. Najczęściej i najchętniej wykorzystywanym rodzajem szkła w kuchni jest szkło typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem stylistów wnętrz i architektów.

Jeżeli uważasz, że ten materiał jest godny uwagi, to co powiesz, kiedy poznasz więcej wiadomości z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tu oraz zobacz.

Jest ono z jednej strony wyłożone warstwą wysokiej jakości lakieru.
Kuchnia, okap Glass Linear
Author: Franke
Source: Franke
Jest on także pokryty powłoką ochronną, która osłania szkło przed zarysowaniem. Występuje w podstawowej gamie 40 kolorów z możliwością produkcji również w ubarwieniu niestandardowym. Znakomicie nadaje się do każdego wnętrza kuchni.

Wielość możliwości zastosowania szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, instaluje się je w bardzo łatwy i szybki sposób. Przykleja się je do danej powierzchni przez co uniknąć można widzialnych zamocowań. Znakomicie nadaje się do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Wykorzystywane jest także jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest idealnym sposobem na szybkie odnowienie kuchni gdyż zainstalować je można na położone już płytki na ścianie. Jest nietrudne w utrzymaniu czystości. Szkło w kuchni w wizualny sposób poszerza przestrzeń. Nadaje jej bardzo nowatorski wygląd. Wysoka jakość tworzyw, z których jest wyprodukowane nadaje mu solidność oraz powoduje brak przemian przez upływ czasu w jego kolorze i wyglądzie. Jest też produktem przyjaznym dla przyrody gdyż nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Wielość kolorów oraz możliwości zastosowań szkła Lacobel niewątpliwie zadowoli każdą jednostkę chcącą wprowadzić choć odrobinę innowacyjności w swojej kuchni.