Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czym różnią się od siebie lasery i jaki wybrać właściwie do usuwania zmarszczek?

  • Posted on: 22 February 2021
  • By: addmean
Dziś potrafi zdziałać cuda. W kosmetyce może usunąć owłosienie czy blizny. Mógłby wykonać wszystko to, z czym dotychczasowe metody nie mogły sobie poradzić.
dom drewniany
Author: otoDom.pl
Source: otoDom.pl


Poczytaj o jego rodzajach.


substancje
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm


W kosmetyce laser można by podzielić zależnie od typu laserowego źródła, jakie takie urządzenie wykorzystuje. Źródłem światła takiego Urządzenia może być kryształ, półprzewodnik lub ciało stałe. Światło wytwarzane przez urządzenie może oddziaływać na cerę w rozmaITy sposób. Za słabe światło nie da pożądanego rezultatu, z kolei jeżeli będzie za mocne dla cery, mogą się na niej pokazać blizny lub odmienne uszkodzenia. Z takiego powodu nie każdy laser nada się do robienia dowolnego zabiegu.


Dziś zazwyczaj wykorzystywany jest laser (zobacz laser cięcie) diodowy.

Nie uważasz, że to jest znakomity czas, by zdobyć zupełną gwarancję, że opublikowane dane są zgodne z prawdą? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj tekst (http://alglas.pl/) tu.

Tutaj źródłem światła jest półprzewodnik. Zazwyczaj wykorzystywane są do zamykania naczynek krwionośnych czy trwałego usuwania włosów lub zwalczania cellulitu. Można je również stosować podczas zabiegów w dermatologicznej chirurgii, przykładowo do usuwania brodawek, włókniaków czy też zmian nowotworowych. Drugim często stosowanym laserem jest laser argonowy. Tu źródłem światła jest gaz. Jest on przeważnie stosowany do leczenia zmian naczyniowych. Stosuje się go głównie do usuwania pajączków czy też małych jamistych naczyniaków. Następnym rodzajem lasera jest neodymowo-yagowy. Ten stosowany jest głównie do usuwania wszelkich naczyniowych przemian występujących na skórze bez jej uszkodzenia.
W kosmetyce wykorzystuje się go do usuwania rumienia naczyniowego czy też przemian naczyniowych wywołanych opalaniem. Jest jeszcze jeden przeważnie stosowany laser. Wykorzystuje on dwutlenek węgla. Przeważnie stosowany jest do zmniejszania powierzchni blizn oraz do usuwania nierówności skóry.