Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

  • Posted on: 10 March 2022
  • By: addmean
Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania w stolicy, wówczas bez wątpienia zdążyłeś się już dowiedzieć, że musisz przeznaczyć na to naprawdę sporo pieniędzy.


odbitka - budowa
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Zakup mieszkania w dzisiejszych czasach to wielka inwestycja i nie lada wyzwanie, zatem dlatego podpowiemy Ci, jakich pułapek unikać i jak dobrze wybrać odpowiednie dla Ciebie mieszkanie.


Jaka lokalizacja będzie właściwa?


mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chcesz zakupić mieszkanie w tak dużym mieście jak Warszawa, zdecydowanie musisz porządnie przemyśleć sprawę jego lokalizacji.

Jeżeli omawiany tekst Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł (danjan.pl/cennik/), który opisuje pokrewne treści.

Przykładowo jeśli pracujesz w dzielnicy Włochy i Twoje dzieci chodzą tam do przedszkola, wtedy na pewno powinieneś decydować się raczej na mieszkania na Bemowie, zaś mieszkanie po drugiej stronie Wisły zdecydowanie nie będzie dobrym rozwiązaniem. Musisz przemyśleć naprawdę poważnie tę sprawę, gdyż codzienne dojeżdżanie praktycznie na przeciwny koniec miasta może być naprawdę uciążliwe.


Co z ceną?


Jeżeli robiłeś już jakieś rozeznanie na rynku, bez wątpliwości wiesz już, że ceny mieszkania potrafią się naprawdę sporo różnić w zależności od tego, w jakiej dzielnicy jest konkretne mieszkanie. Mieszkania na Bemowie z pewnością będą znacznie tańsze niż mieszkanie w centrum, zatem niewątpliwie będzie to istotny argument dla ludzi, którym szczególnie zależy na niewysokiej cenie.


Co wybrać?
Najlepiej jeśli znajdziesz mieszkanie, jakie będzie miało idealny stosunek jakości (czyli zazwyczaj lokalizacji oraz standardu) do ceny. Powinieneś nastawić się jednak, że poszukiwania takiego mieszkanie nieco potrwają. Mimo wszystko trzymamy mocno za Ciebie kciuki i naprawdę życzymy powodzenia w poszukiwaniu idealnego mieszkania!