Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Program mieszkania dla młodych – sprawdź, jakie wymogi są konieczne do zrealizowania

  • Posted on: 13 May 2022
  • By: addmean
Każde młode małżeństwo pragnie zamieszkać u siebie. Mieszkanie z rodziną może być miłe i korzystne dla każdej ze stron, jednakże nie ma to jak własny kąt, w którym mamy poczucie intymności. Możemy cieszyć się drugą osobą, samemu organizować życie oraz nie przeszkadzać sobie. By spełnić te marzenia, można skorzystać z programu mieszkania dla młodych, pod warunkiem, że przystosujemy się do określonych warunków.


polecana strona
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od tego, iż młodszy współmałżonek nie może mieć więcej aniżeli 35 lat. Jednak – co ważne – z plusów programu mogą cieszyć się nie tylko ludzie zamężni, ale także single szukający własnego domu lub mieszkania.

Bez zwlekania zobacz na stronie (https://centrumstyropianu.pl/85-farby-elewacyjne) analogiczne informacje. Tam też przeczytasz coś ciekawego, ponieważ proponuje ona podobną problematykę.

Tutaj warto jest powiedzieć o metrażu – powierzchnia lokum nie może przekroczyć 75 mkw, domu z kolei 100 mkw. Odwrotnie jest, jeśli mamy dzieci. W przypadku trójki albo większej ilości pociech wyznaczony metraż zwiększa się o 10 mkw. Należy przy tym pamiętać, iż dopłata dotyczy 50 mkw, bez znaczenia od tego, na jak duże mieszkanie się zdecydowaliśmy.

Co więcej trzeba mieć na uwadze samą kwotę za metr kwadratowy. Jest ściśle wyznaczona i nie może przekroczyć konkretnego progu, co niekiedy zmusza nas do dłuższych poszukiwań upragnionego gniazdka, gdyż deweloperzy częstokrotnie dają o wiele większe ceny. Może się zdarzyć, iż zajdzie przymus zrezygnowania z zakupu rewelacyjnego mieszkania w centrum miasta, a wybrać te położone odrobinę dalej. W jaki sposób starać się o przyjęcie do programu?

metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Trzeba złożyć dodatkowy wniosek, w czasie gdy składamy dokumenty o kredyt. Jednak nie można tego zrobić we wszystkich bankach. W programie uczestniczą określone placówki finansowe, ale ciągle dołączają następne, więc dobrze jest być z takimi informacjami na bieżąco, szczególnie gdy wkrótce planujemy zacząć rozglądać się za mieszkaniem. Jeżeli mamy jeszcze jakieś wątpliwości co do przedstawionego programu, możemy pójść do interesującego nas banku i zdobyć więcej informacji, które mogą być dla nas konieczne.


Dzięki powyższym informacjom wiesz, co trzeba zrobić, by móc stać się uczestnikiem programu mieszkania dla młodych (serwis DamDom). Warto jest wziąć go pod uwagę, a będziemy mogli szybciej cieszyć się upragnionym gniazdkiem i zaplanować nowe wspólne życie.