Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju kwestie należy brać pod uwagę, kiedy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

  • Posted on: 15 January 2020
  • By: addmean
Sporo miejsc w przestrzeni publicznej musi być projektowanych nie tylko z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, lecz także z myślą o zasadach higieny. W końcu w takich miejscach, jak toalety w miastach korzysta sporo przechodniów.
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com


Dlatego tak istotne jest, by przestrzegać takich zasad. Jakie to zasady?


Gdy mowa o przestrzeganiu tego typu zasad, to na pewno bardzo ważne jest, aby miejsca takie były bardzo proste jak również, by łatwo było zachować w nich czystość. W tym wypadku duże znaczenie mają użyte materiały, ale również nie umieszczanie na projekcie dużej ilości trudno dostępnych miejsc, gdzie może zbierać się sporo nieczystości. Kolejną sprawą jest kwestia wyposażenie toalet publicznych. Gdy chodzi o takie urządzenia, to powinny one spełniać bardzo ważne normy, które powodują, iż możliwe jest higieniczne korzystanie z takiego sprzętu przez większą grupę ludzi - tu.


czas - kadr
Author: Dawid Dawidowski
Source: http://www.flickr.com


Z tego względu właśnie w takich miejscach nie powinno być rzeczy wielorazowych, jak w prywatnych toaletach, w jakich używa ich zaledwie pojedyncza rodzina.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło pomniki wrocław a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Tutaj kostka mydła bez wątpienia odpada, w zamian za to mamy dozowniki na mydło, albo takie z pianą do umycia rąk. Ręce nie wycieramy w jeden ręcznik, ale bardziej w papierowy ręcznik, lub też dobrze sprawdzi się suszarka do rąk. Istotne, by użyte sprzęty były przystosowane do używania w toalecie publicznej.

Planujesz zdobyć inne informacje na omawiany wątek? Zapewne notka z witryny również je posiada, więc kliknij tu i poznaj je starannie.

Należy mieć pojęcie, że w tego typu pomieszczeniach bakterie przenoszą się łatwo, dlatego im mniej rzeczy trzeba uruchamiać rękami, tym lepiej - zerknij.
Świetnie sprawdzają się dajmy na to krany, jakie włączają się, gdy wyczują ruch. Na szczęście tworzonych jest wciąż więcej tego typu nowoczesnych toalet w przestrzeniach miast.