Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Wybudowanie własnego domku czy zakup nowego mieszkania od dewelopera - o czym warto pomyśleć?

  • Posted on: 26 May 2021
  • By: addmean
Bloki albo domki jednorodzinne powstają na przedmieściach jak grzyby po deszczu. Kiedy jesteśmy zdecydowani na zakup mieszkania w nowym budownictwie czy domu wolnostojącego według sporządzonego projektu, mnóstwo rzeczy można ustalić z developerem nieco wcześniej. Co dobrze jest ustalić zanim podejmiemy decyzję?
odkurzacz beam
Author: Elektrolux
Source: http://www.doman.com.pl
Z pewnością ważny jest termin oddania domu lub mieszkania. W umowie, którą podpisujemy, z pewnością musi być zapis mówiący o tym, że każde spóźnienie w wydaniu mieszkania będzie wiązało się z karą finansową. Druga kwestia – standardy wykończenia domu. Pośrednik i nabywca muszą dokładnie opisać, jaki standard ustalają, a w trakcie odbioru mieszkania nabywca powinien dokładnie skontrolować (najlepiej z osobą znająca się na budowaniu lokali pod klucz), czy wszystko zgadza się z ustaleniami z umowy.

Zamieszczone w tym miejscu informacje są według Ciebie zbyt skąpe? Jeśli tak, to wejdź na stronę komatsu części, na której przeczytasz podobne zagadnienia.

Jest to kluczowe, bo w tym momencie kupujący powinien przemyśleć kilka spraw związanych przykładowo ze sprzętem domowym (rozmieszczenie kontaktów), oraz podświetlenia obniżonego fragmentu sufitu LED-y. Jeżeli wiemy, iż będziemy chcieć centralny odkurzacz, pewne jego komponenty powinny znaleźć się w ścianach, co koniecznie trzeba zasygnalizować sprzedawcy, który powinien o tym zawiadomić firmę remontowo-budowlaną.Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze w kolejnych partiach remontowania mieszkanka i centralny odkurzacz mamy już zrobiony w momencie zajmowania mieszkania. Tak samo przy ogrzewaniu podłogowym w kuchni i łazience – rurki do tego typu ogrzewania układane są na specjalnej wylewce, ale jeszcze pod ceramiką - wysokiej jakości odkurzacze centalne. Część sprzedawców pozwala samodzielnie rozplanować układ pomieszczeń jeszcze w trakcie projektowania mieszkanka.

Jeśli znajdujące się w tym artykule treści przyciągają Twoje oko, to dodatkowo zerknij na omówienie, które przeczytasz, kiedy klikniesz ten link!

Dobrze jest przemyśleć, zwłaszcza obecnie, kiedy nastała moda na otwarte kuchnie z wyspą.

Nowoczesne osiedla rosnące na przedmieściach mają wiele plusów, lecz budowane są z myślą o mieszkańcach zmotoryzowanych, dla których nie będzie kłopotem dojazd do centrum miasta, do miejsca pracy, kawiarni, przedszkola. Ale zwykle atutem przedmieść jest cisza, przyjemne sąsiedztwo i standard oferowanych mieszkań.