Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Publikacje nagrywane przez lektora

  • Posted on: 20 November 2021
  • By: addmean
Czytanie dzieł drukowanych to jedna z największych radości na świecie. Niestety, bardzo często nie mamy czasu, by usiąść z papierową odmianą książki, albo po prostu wzrok nam nie pozwala na czytanie wielu stronic dziennie. Na szczęście powstały audiobooki. Audiobook Boży Bojownicy to lektura czytana przez lektora, która z wydania papierowego została przekształcona w wersję dźwiękową. Jest parę różnych formatów tych nagrań, jak też metod na ich słuchanie.
książka i okulary
Author: Marko Polo
Source: http://www.flickr.com
Atutem audiobooka jest to, że można go słuchać podróżując samochodem, pociągiem, samolotem, odpoczywając na plaży, czy uprawiając jogging. Zapracowani Polacy, którym brakuje czasu na kanapową lekturę, wyznaczają chłonny rynek dla audioliteratury. W europejskich księgarniach sekcje z literaturą audio zajmują coraz więcej pozycji.

Najczęściej książka, na przesłance której powstaje audiobook jest skrócona o długie, nudnawe opisy i pozostaje jedynie to, co znaczące dla nowoczesnego adresata. Dźwiękowego przekładu doczekało się sporo gatunków literackich. Nagrywane są poezje, bajki, powieści obyczajowe, kryminały, science fiction, czy biografie. Na polskim rynku raptownie zwiększyła się ilość audiobooków. Niektóre odczytywane są przez znanych aktorów, pozostałe przez fachowych lektorów, a słuchanie ich to wielka przyjemność.
książka
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Dużą renomą cieszy się audiobook Boży Bojownicy. Jest to opowieść przygodowo historyczna o życiu młodego czarownika, medyka, łobuza i amanta.

Opisywane w tym wpisie tematy Cię intrygują? Jeżeli tak, to kliknij jeszcze tu - to niezwykle wiarygodna witryna (https://pischool.pl/) dla sympatyków tego typu problematyki.

Miły i honorowy główny bohater jest często ścigany, chwytany, przetrzymywany, ocalany, obarczany zadaniami, nagradzany i cały czas zakochany. Umie przeprowadzić najbardziej trudną misję, umie wyjść z największych opałów, czy to dzięki własnemu rozumowi i umiejętnościom, czy też dzięki licznym przyjaciołom. Jest to opowieść dziejowa z detalami fantastyki.

Czy po przeczytaniu prezentowanego artykułu udało Ci się wynieść coś interesującego? Jeżeli tak, to zobacz pozostałe informacje tu (produktypremium.com/kategoria-produktu/wedzarnie/gazowe-wedzarnie/) - z pewnością pochłoną Cię kompletnie.

Fabuła opowieści rozgrywa się w Czechach i na Śląsku. Akcja Bożych Wojowników (sprawdź to koniecznie) rozgrywa się w bardzo szybkim tempie. Historia wojny husycko-katolickiej wprawnie są wplecione w całościową akcję powieści, przez co nie traci ona na atrakcyjności, lecz staje się ciekawsza, bogatsza.