Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Zamierzasz zakupić mieszkanie? Lepszy jest rynek pierwotny!

  • Posted on: 25 November 2022
  • By: addmean
W ostatnich kilku latach liczba osób, które podjęły decyzję o kupnie własnego mieszkania istotnie zwiększyła się. Młodzi ludzie zdają sobie już sprawę z tego, że wynajmowanie mieszkania się po prostu nie opłaca. W związku z tym postanawiają zdecydować się na kupno mieszkania. Bardzo dużo z nich staje jednak przed jeszcze przed niemniej znaczącą decyzją: rynek pierwotny lub wtórny?


Mieszkania na rynku wtórnym są rzecz jasna tańsze niż mieszkanie od dewelopera. Trzeba jednak pamiętać, że mieszkanie z rynku wtórnego najczęściej wymaga remontu. Bardzo często okazuje się, że nie wystarcza tylko pomalowanie ścian. Konieczność wymiany okien, drzwi, podłogi – wszystko to naprawdę podnosi koszty, które trzeba ponieść. Jednocześnie w zdecydowanej większości przypadków do mieszkania , w którym już ktoś mieszkania nie można wprowadzić się zaraz po transakcji – najpierw należy je wyremontować. Oczywiście kupić można mieszkania w nie takim złym stanie, ale zawsze wiąże się to z dużymi poszukiwaniami.
mieszkanie
Source: flickr.com


Mieszkanie od dewelopera to zdecydowanie mniej kłopotów (blog.archicom.pl/).

Jeżeli poszukujesz interesujących informacji na opisywany temat, odwiedź pojemniki metalowe nas, a zapewne przeczytasz interesujące fakty.

Mieszkania dopiero co wybudowane są przede wszystkim w stanie idealnym. Trzeba je oczywiście wykończyć, ale nie potrzebują one prac remontowych. W efekcie można od początku urządzać mieszkanie tak, jak się sobie wymarzyło. Mieszkanie od dewelopera kosztuje wprawdzie drożej, ale jest to mieszkanie, , w którym jeszcze nikt nie mieszkał (rynek mieszkaniowy. Nie ma więc zniszczeń, które pojawiają się na skutek użytkowania. Każdy, kto zainteresowany jest zakupem mieszkania , które dopiero zostało oddane do użytku, może wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „deweloper Wrocław”. Błyskawicznie wyszukać można tym sposobem bardzo dużo firm deweloperskich, które oferuj aktualnie mieszkania nowe. Jeżeli kogoś interesuje porządny deweloper Wrocław będzie naprawdę świetnym rozwiązaniem. Firmy funkcjonujące w tym mieście stoją bowiem na zaskakująco wysokim poziomie.

Kupno mieszkania to zawsze duża inwestycja i prawie zawsze konieczność wzięcia kredytu. Aby podjętej decyzji nie żałować i nie zostać bez pieniędzy, warto postawić na rynek pierwotny. Mieszkania od dewelopera nie są wprawdzie tanie, ale jednocześnie nie mają żadnych zniszczeń. Nie mieszkano w nich dotąd, co jest ich bardzo dużą zaletą. Opłaca się wydać na nie nawet sporo więcej. Dobrze jest o tym pamiętać. Dzięki temu można bowiem uniknąć naprawdę poważnych problemów, które naprawdę mogą popsuć humor.