Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak się ma handel nieruchomościami w Rzeczypospolitej, gdzie najlepiej nabyć lokal?

  • Posted on: 18 May 2022
  • By: addmean
Rynek nieruchomości w naszym państwie ma się znakomicie, czego dowodem są dane GUS-u, podsumowujące rok 2015. Okazuje się, iż właściwie 90 procent kupionych nieruchomości są przeznaczone na cele mieszkaniowe.

Ogromną przewagę stanowią transakcje przeprowadzone na zasadzie „wolnego rynku”, na pewno ze względu na prostotę oraz prędkość tej metody.Największa ilość kupionych mieszkań ciągle dotyczy tych, jakie są wybudowane na obszarze miast ( tylko jedno na dziesięć jest na obszarach wiejskich), jednakże ludziom nie przeszkadzają korki, długie kolejki oraz nagminny brak prywatności, gdy mieszkanie w mieście oferuje dużo więcej profitów. W 2015 roku najsłabiej wypadają województwa śląskie oraz opolskie, w których nie dosyć, że spisano tam najmniej lokali nowo wybudowanych, ale także dodano ogólnie do obrotu najmniejszą ich ilość. Wedle danych najwięcej mieszkań sprzedali deweloperzy ze stolicy, Krakowa oraz Wrocławia. Stanowczo największym zainteresowaniem obdarzone są mieszkanie dla młodych w Warszawie, natomiast lokale z rynku wtórnego mają pewien kryzys, ponieważ tylko jedno na 5 mieszkanie sprzedane w stolicy nie jest nowe.

mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi o ilość pokojów dominują te 2- oraz 3-pokojowe ( mieszkania typu studio należą do najdroższych w Polsce stąd prawdopodobnie taka niewielka ich popularność), których metraż wynosi od 40 do 60 metrów kwadratowych mieszkanie od dewelopera dla młodych. Porównując dane z województwa małopolskiego, w którym porównywalnie dużo sprzedano kawalerek co mieszkań 2- oraz 3-pokojowych. Dlatego można powiedzieć, że znacznie więcej osób samotnych preferuje zacząć pracę w Krakowie, aniżeli w stolicy, zaś dużo więcej rodzin chce mieszkać w nowych lokalach w stolicy
.

Nie podlega jakimkolwiek wątpliwościom, iż nowe mieszkania w Warszawie również i w nowym roku wciąż będą chętnie kupowane przez Polaków.

Podoba Ci się ten tekst? Jeśli chcesz zdobyć więcej danych, odszukaj www (http://www.malesapd.pl/?url=oferta/plyty-warstwowe), które posiada nie mniej fascynujące dane.

Stolica wciąż i niezmiennie jest miastem dającym największe szanse na wysokie zarobki i zdobywanie znajomości, jakie mogą być przydatne w przyszłości.