Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Odbiór wyśnionego mieszkania, czyli jak zrobić to dobrze i uniknąć ewentualnych kłopotów w przyszłości

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
Odbiór stanu surowego i odbiór techniczny to niezwykle ważne momenty dla osób, jakie kupiły własne mieszkania. Jeżeli nie znamy się najlepiej na budowlance, powierzmy to odpowiedzialne zadanie fachowcom. Natychmiast odnajdą wszystkie ewentualne usterki oraz uchronią nas przed zbędnymi problemami oraz kosztami.

Nie każdy z nas powinien doskonale znać się na sprawach budowlanych. Jeżeli kupiliśmy mieszkanie, rozsądniej nie podpisywać jego odbioru bez pomocy profesjonalisty. Pamiętajmy o tym, że deweloper jest zobowiązany do usunięcia wszelkich usterek, które zgłosimy podczas odbioru mieszkania. Własne gniazdko nie jest tanie, zatem to w naszym interesie jest, byśmy wprowadzili się do lokalu, w którym nie ma krzywych ścian, a instalacja elektryczna przeglądy elektryczne wrocław nie prowadzi do licznych zwarć.

nieruchomość mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
W stolicy województwa dolnośląskiego w zeszłym roku właścicieli znalazło niemal 6,5 tys. mieszkań - Olszewscy - firma oferujaca odbiory mieszkań! To był rekordowy rok dla branży deweloperskiej. Odbiory mieszkań we Wrocławiu trwały zatem ciągle. Najwięcej mieszkań sprzedano na Krzykach, a najmniej na Starym Mieście. Cena za metr kwadratowy oscylowała w przedziale 5-7 tysięcy złotych. Ilu z nowych nabywców właściwie dokonało odbioru swoich lokali? Trudno powiedzieć. Ci, z nas, jacy planują zakup mieszkania w II połowie obecnego roku i później, muszą już teraz znaleźć specjalistę od spraw budowlanych. Tym bardziej, że najlepsi z nich mają bardzo napięte terminy. Odbiory mieszkań we Wrocławiu to rzeczywiście ciężkie zadanie. Tym bardziej, iż każdy deweloper w inny sposób definiuje takie terminy jak na przykład „stan surowy”, „wykończenie pod klucz”, itp. Czasami zdarza się tak, że kupujący we własnym zakresie musi wykończyć sufit we własnym mieszkaniu, gdyż stan surowy – zgodnie z umową – nie zawiera prac związanych z wykończeniem sufitu.

mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
A co gdy ściany w naszym mieszkaniu są krzywe albo popękane? Wtedy będziemy mieli możliwość złożyć reklamację.

Masz ochotę przejrzeć następny tekst na ów zajmujący temat? Zatem wejdź w link tu... (http://www.maragency.pl/kategoria/kraty-schodowe/krata-szczelinowa-blt/87) i przeloguj się do innej witryny, którą dla Ciebie opracowaliśmy.

Podobnie dzieje się w przypadku nieodpowiednio wykonanych instalacji elektrycznych czy wodnych. Zdecydujmy się zatem na pomoc doświadczonego specjalisty. Dzięki temu szybciej zlokalizujemy usterkę, jaka zostanie usunięta zanim będzie zbyt późno. Dzięki temu oszczędzimy sobie nerwów i przepychanek z deweloperem.
Tags: