Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Co zrobić, żeby się odprężyć?

  • Posted on: 25 November 2022
  • By: addmean
Stresujący dzień nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie, ani na nasze samopoczucie. Czasem potrzebujemy się rzeczywiście zrelaksować i odpocząć, choćby przez krótki czas. Co możemy w tym celu zrobić, aby nasz organizm rzeczywiście się zregenerował? Jednym z rozwiązań jest rzecz jasna szybka kąpiel albo szybki prysznic. Tak w jednym, jak i w drugim przypadku relaks będzie tym intensywniejszy, im wanna lub prysznic będą posiadały rozmaite, dodatkowe funkcjonalności. Chodzi rzecz jasna na przykład o możliwość wykonania masażu z wykorzystaniem strumienia wody.

wanna w łazience
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Najnowsze panele prysznicowe uwzględniają takie właśnie funkcjonalności, tym sposobem oprócz kojącego wpływu wody na nasze ciało, odpręża się ono także dzięki masażowi. Oczywiście, w tym przypadku nie mniej ważne są także inne kwestie. Jedną z nich jest wielkość kabiny prysznicowej, czy z kolei pojemność wanny. Te ostatnie mają obecnie nie tylko różne rozmiary, ale również różne kształty. Dla przykładu wanny sanplast mogą posiadać kształt podłużny, owalny lub nieregularny (polecamy: zobacz informacje). Tak samo możemy zamówić kabiny prysznicowe o różnych rozmiarach, większe i mniejsze. Im oczywiście kabina większa, tym relaks jest bardziej odczuwalny, gdyż możemy swobodnie w takiej kabinie usiąść czy też po prostu bez krępacji „wyprostować kości”. Gorący prysznic lub gorąca kąpiel potrafią zdziałać faktycznie cuda. Podobnie rzecz wygląda w przypadku masażu. Przeważnie prosimy o niego kogoś, kto właśnie jest w pobliżu, jednakże warto chociaż raz na jakiś czas skorzystać w tym przypadku z masażu wykonanego przez specjalistę. Możesz wierzyć lub wielopiła nie, ale tego typu masaż w niczym nie przypomina masażu robionego przez osobę niedoświadczoną.

Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna masaż, jaki można sobie zrobić samemu, jeśli mamy odpowiednio wyposażoną wannę czy też prysznic, także nie będzie równie efektywny, jak ten robiony w profesjonalnym gabinecie, ale za to korzyść jest taka, że możemy go wykonywać w zasadzie każdego dnia, bez dodatkowych kosztów. Ten, który zrobimy w profesjonalnym gabinecie, zwykle coś kosztuje, choć dosyć często możemy napotkać atrakcyjne promocje i rabaty w tym kierunku, z których warto rzecz jasna korzystać, gdy tylko jest taka możliwość.