Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Zamierzasz urządzić jakąś większą imprezę? Żeby uprościć kontrolę dostępu, zamontuj bramki obrotowe

  • Posted on: 15 June 2019
  • By: addmean
Imprezy publiczne szczycą się coraz większym uznaniem, ludzie ochoczo na nie chodzą, gdyż znakomicie się na nich bawią. Podobne imprezy łączą się także z niezłymi zyskami dla organizatorów, toteż organizowane bywają bardzo często. Trzeba jednak mieć na uwadze, że organizacja takich spotkań łączy się z potrzebą spełnienia pewnych warunków oraz zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwo. Odpowiada za to właśnie organizator.


Kontrola dostępu okazuje się bardzo istotna

bramki obrotowe
Author: John St John
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się tak, że na imprezach masowych oraz plenerowych dochodzi do niebezpiecznych sytuacji związanych z agresją. Czasami jest to powiązane ze spożywaniem alkoholu na tejże imprezie albo na uczestnictwie w niej osób nietrzeźwych. Stąd tak istotnym aspektem okazuje się kontrola dostępu. Wyznaczone spośród obsługi osoby zajmują się selekcją oraz wpuszczaniem na teren imprezy gości, którzy spełniają określone standardy: wieku, trzeźwości bądź stroju. To rozwiązanie z sukcesem sprawdza się w zagranicznych lokalach i coraz częściej znajduje zastosowanie w naszym kraju. Stosuje się je w dyskotekach, na stadionach, na koncertach, jak też na wydarzeniach plenerowych czy w różnych rekreacyjnych budynkach.

Sprawdź również - transcom-system.com.pl


Zamontuj specjalne bramki

Optymalnie w podobnych sytuacjach sprawdzą się bramki obrotowe, które zakładane bywają przy wejściach. Dzięki nim osoba dokonująca selekcji oraz kierująca przepustowością kolejki może utrzymać nad zgromadzonymi osobami całkowitą kontrolę i opanować objawiający się chaos. Bramki obrotowe skonstruowane są w taki sposób, by móc pomieścić i przepuścić jedynie jedną osobę. Dzięki temu osoba sprawująca kontrolę nad dostępem może zapanować nad przebiegiem, a zebrani w ogonku ludzie są zmuszeni czekać na swą kolej.


Zamów profesjonalną obsługę

tłum ludzi, kolejka
Author: Phil Parker
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy urządza się klub lub dyskotekę bądź planuje się zorganizować jakąś znaczniejszą imprezę w plenerze, powinno się pomyśleć o takich zabezpieczeniach. Można postawić na narzędzie czasowe, które po wydarzeniu zostanie zdemontowane. W przypadku swojego lokalu, opłaca się zainwestować w tego typu elementy, gdyż pomogą one zapanować nad nieporządkiem w kolejce, opanować zdenerwowanie ludzi, którzy zamierzają wejść do lokalu, jak również ograniczyć ryzyko, że ktoś przejdzie obok obsługi i wkroczy do klubu dokonania opłaty.

Więcej -