Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany lokalnych deweloperów w najbliższych latach.

  • Posted on: 13 November 2020
  • By: addmean
Wrocław to jedno z z największych miast w Polsce, jest także bardzo znanym akademickim ośrodkiem. Na stałe mieszka w nim ponad 600 tysięcy ludzi, a oprócz tego blisko dwieście tysięcy studentów co roku uczy się na uczelniach Wrocławia. To wszystko sprawia, że w tym mieście jest spore zapotrzebowanie na lokale mieszkalne, zarówno własnościowe jak i na wynajem.

dowiedz się więcej
Author: Galeria Parkietu
Source: Galeria Parkietu
Bardzo dobrze mają tego świadomość firmy deweloperskie, bardzo dobrze to zresztą widać po dużej ilości inwestycji, jakie są realizowane w różnych częściach miasta. W ostatnich latach rynek deweloperski We Wrocławiu bardzo ruszył do przodu, szczególnie ostatnie parę lat to niespotykana dotychczas liczba nowo oddanych mieszkań.

Popularne są przeróżne dzielnice, ale w dużej ilości nowe mieszkania we wrocławiu są oferowane w dzielnicy Krzyki, będącej obecnie najbardziej popularną wrocławską lokalizacją - klik!.

Odczuwasz nienasycenie? Chcesz więcej artykułów na ten temat? Dla nas to wyśmienita wiadomość. Zatem kliknij po więcej (http://www.multibed.pl/czym-jest-inwestycja-w-mieszkanie-pod-wynajem/) w ten link i gotowe.

Pomimo bardzo dużej konkurencji mieszkania bez przerwy utrzymują się na stabilnym poziomie cenowym, obecnie średnia jednego metra kwadratowego wynosi około 6 tysięcy złotych.

Ostatnie zmiany w przyznawaniu kredytów zmieniły znacznie rynkową sytuację, konieczność posiadania wysokiego wkładu własnego sprawiła, że wielu ludzi straciło szansę zakupu nowego mieszkania. Lecz prawie każdy wrocław deweloper jest pełen nadziei na poprawę sytuacji i większość z nich nadal rozpoczyna kolejne inwestycje.


Nadal wiele mieszkań jest kupowanych jako dłuższa forma inwestycji pod wynajem, przecież te 150 tysięcy studentów musi gdzieś mieszkać. Sytuację mogą także poprawić nowe rządowe programy, które wspomagają młode rodziny przy zakupie swojego mieszkania. Osoby zajmujące się branżą budowlaną podają, że w roku 2015 we Wrocławiu zostanie oddanych blisko cztery tysiące nowych mieszkań, i duża część firm planuje, że uda im się dość szybko sprzedać.

Dużą zaletą dla klientów są również zmiany w jakości.

Zaabsorbował Cię taki wpis? Jeżeli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię także ten ważny tekst (www.dkrm.com.pl/fasady-i-elewacje-wentylowane/) - on nawiązuje do podnoszonej problematyki.

Deweloperzy są świadomi tego, że obecnie nie można już zachęcić klienta tylko tym, że mieszkanie będzie stało, coraz większe znaczenie zaczyna odgrywać standard wykończenia na odpowiednim poziomie.