Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Księgowość – coś o czym każdy właściciel własnego biznesu jest zmuszony zapamiętać

 • Posted on: 20 October 2020
 • By: addmean
rachunkowość
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia księgowości. Są przedsiębiorcy, którzy stawiają na samodzielne prowadzenie księgowości, ale są też tacy, którzy wybierają usługi księgowej/księgowego. Które rozwiązanie jest lepsze?

Jak pozycjonować, ażeby nasza firma była widoczna na lokalnym rynku? Jakiego rodzaju zestaw czynności należy podjąć?

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
kryzys
Jak szukamy jakiejś usługi online, to pragniemy, by była ona jak najbliżej, lecz również tanio. Całe szczęście możemy tego typu usługę wyszukać bez trudności, a to z tego powodu, że Google kilka lat temu utworzyło specjalny mechanizm, który zgodnie z naszym miejscem pobytu zapewnia nam miejsce które znajdują się tam gdzie aktualnie przebywamy.

Opieka nad osobami starszymi stwarza szansę na zarobek poza granicami Polski

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
bezpłatny
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie ludzi starszych niejednokrotnie stanowią dla nich nie tylko cenną pomoc w codziennych czynnościach, lecz także szansę na prowadzenie normalnego życia.


[IMG=1503/54f56bd875c11___flickr_15699698672.

W stolicy znajdziemy dużo firm, które zorganizują profesjonalne szkolenia i eventy

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
organizacja szkoleń warszawa
Source: pixabay.com
Jeżeli chcemy zaplanować imprezę firmową lub wyjazd integracyjny, to dobrze będzie znaleźć firmę, która trudni się tym od długiego czasu i ma spore doświadczenie. Nie ma nic gorszego niż kiepsko zorganizowany event, z którego ludzie są niezadowoleni.

Reklama jest dźwignią handlu - wie o tym każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
firma - odbicie
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jest dużo sposobów na to, aby zareklamować swą działalność. Możemy dać ogłoszenie w radiu, telewizji lub czasopismach. Jeżeli pragniemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, to mamy szansę zaistnieć w internecie.

Warto złożyć pit poprzez sieć, bez wątpienia oszczędzimy sporo czasu i zrobimy mniej błędów

 • Posted on: 5 October 2020
 • By: addmean
wizja - biznes
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Jest jeszcze wiele osób, które wahają, czy opłaca się zacząć wypełniać deklarację poprzez Net. Zupełnie bezzasadnie, ponieważ jest to metoda nadzwyczaj komfortowa, która znacznie usprawnia pozałatwianie owych niemiłych formalności.


Jeśli więc będziemy chcieli zrobić rozliczenie pit 2017 przez Internet, to z łatwością to uczynimy.

Nowe formy do tradingu z własnego telefonu

 • Posted on: 4 October 2020
 • By: addmean
komfort
Source: http://www.fss-finanse.pl/
Obecnie możliwości do zagwarantowania sobie dodatkowego źródła dochodu oraz dorobienia się sporych pieniędzy z każdym rokiem jest o wiele więcej.


Idealnym tego przykładem są strony forex broker, które dają nowoczesnym traderom dostęp do rozbudowanego spektrum nowoczesnych narzędzi, dzięki którym codzienne inwestowanie jest bardziej proste jak i szybsze.

Innowacyjne propozycje towarów finansowych na rynku - konto własne Alior Sync

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
konto bankowe
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Konto Osobiste Alior Sync to z pewnością jeden z lepszych artykułów finansowych, który pojawił się ostatnimi czasy na rynku. Usługi banku Alior Sync są obecnie coraz entuzjastyczniej wybierane przez niemało osób, bo korzystanie z Konta Osobistego Alior Sync niesie za sobą multum atrakcyjnych korzyści.

W jaki sposób komfortowo rozrachować się z deklaracji skarbowej?

 • Posted on: 25 September 2020
 • By: addmean
fotografijka - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Ok. dwa wieki temu Benjamin Franklin, niezwykle popularny amerykański uczony oraz polityk, jaki swoją drogą posiada swą aparycję na 100-dolarowym banknocie, orzekł, że w bytowaniu niezmienne mogą być wyłącznie dwie sprawy: śmierć i podatki.


Wie o niniejszym doskonale i wszelki pracownik US oraz wszelki dorosły odpowiedzialny obywatel tego państwa.

O jakich sprawach dobrze jest wiedzieć, gdy chcemy rozwiązać umowę o pracę.

 • Posted on: 23 September 2020
 • By: addmean
umowa
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Często będąc na etacie w jakiejś firmie po pewnym okresie stwierdzamy, że przestają nam pasować warunki zatrudnienia, nie podoba nam się, że trochę mało otrzymujemy wynagrodzenia bądź że nasz pracodawca nie chce nas docenić, nie otrzymujemy podwyżki albo stale jesteśmy odsuwani od awansu bez otrzymania jasnych a także racjonalnych powodów, chociaż wiemy, iż poradzilibyśmy sobie świetnie na nowym miejscu pracy.

Rozliczmy się przez Internet ze Skarbówką - komplet przydatnych porad

 • Posted on: 21 September 2020
 • By: addmean
Obowiązek podatkowy
Source: pixabay.com
Ogółem w życiu każdego z ludzi nadchodzi taki moment, że musi zmierzyć się z dorosłością. A nie jest to łatwa kwestia. Mnóstwo spraw jest w stanie człowieka zdusić. I tak dla wielu ludzi rozliczanie się ze Skarbówką przyprawia o ból głowy, a tymczasem nie jest to wcale aż tak skomplikowana kwestia. Jeśli dostaniemy od swych pracodawców konieczne dokumenty będziemy musieli zacząć uzupełniać swoje zeznanie podatkowe.

Dla ludzi poszukujących pracy najlepszym miejscem są profesjonalne strony internetowe

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
praca
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Ludzie w obecnych czasach, w szczególności młodzi, nastawieni są na ruchliwość zawodową i coraz mniej przywiązują się do konkretnego miejsca pracy. Z pewnością spowodowane jest to ochotą budowania kariery, do której wymagane jest zdobywanie doświadczenia i, co za tym następuje, zajmowanie coraz to lepszych stanowisk. Nie można jednak ukryć, że dla wielu osób kariera nie jest celem życiowym i pracują oni od kilku lat w jednym zakładzie.

Stać się przedstawicielem medycznym/farmaceutycznym - czy ogólnie warto rozpoczynać?

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
Outsourcing
Kim dokładnie jest przedstawiciel medyczny, czy farmaceutyczny, albowiem i tak go nazywają? Jakie dokładnie szkoły należy skończyć, by móc wykonywać ten konkretny zawód? Jakiego typu osoby są najbardziej chętnie widziane na tym konkretnym stanowisku? To wszystko i jeszcze więcej po dowiadujesz się z naszego całkiem nowego - świeżo co napisanego - felietonu!

Kierowca samochodu ciężarowego - zawód dość kosztowny, lecz opłacalny!

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
Wybór
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Wiele słyszy się na temat kierowców tirów, którzy bywają wiecznie w drodze, a ich żony czy dziewczyny wyczekują ich z zapartym tchem. Ten konkretny zawód nie tylko jednak kojarzy się z tak naprawdę wiecznym "byciem w drodze", lecz również z sporymi sumami pieniędzy, które taki kierowca otrzymuje.

Co to jest pit 11? Co uczynić, jeżeli pracodawca nie dostarczy nam tego dokumentu? Czy mimo to musimy się rozliczać z urzędem?

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Pit 11 jest dokumentem, który powinniśmy dostać od swojego pracodawcy do ostatniego dnia lutego. Znajdują się na nim nasze dochody za zeszły rok. Na takiej podstawie trzeba wypełnić deklarację podatkową oraz wysyłamy do właściwego urzędu skarbowego.


Wiemy już co zrobić z pit 11, a co jeżeli tego dokumentu pracodawca nam nie dostarczy? Czasami zdarza się też i tak.

Pages