Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Opieka nad osobami starszymi stwarza szansę na zarobek poza granicami Polski

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
bezpłatny
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie ludzi w podeszłym wieku niejednokrotnie stanowią dla nich nie tylko cenną pomoc w codziennych czynnościach, ale i możliwość na utrzymanie normalnego życia.


[IMG=1503/54f56bd875c11___flickr_15699698672.

W jaki sposób szybko odnaleźć ofertę pracy?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często dochodzi do sytuacji, że pracownicy z bardzo dużym wprawą nie potrafią odnaleźć się na rozmowach o pracę. Czemu tak się dzieje? Trzeba pomyśleć nad najczęściej robionymi nieprawidłowościami. Bez względu na to gdzie szukana jest praca legnica a może inne duże miasto trzeba zwrócić szczególną uwagę na kilka elementów, które powinny pomóc w odnalezieniu pracy.

Co to jest pit 11? Co uczynić, jeżeli pracodawca nie dostarczy nam tego dokumentu? Czy mimo to musimy się rozliczać z urzędem?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Pit 11 jest dokumentem, który musimy dostać od swojego pracodawcy do końca lutego. Są na nim uwzględnione nasze dochody z zeszłego roku. Na tej podstawie trzeba wypełnić pit i wysyłamy do odpowiedniego urzędu skarbowego.


Wiadomo już co zrobić z pit 11, a co jeśli takiego dokumentu pracodawca nam nie dostarczy? Czasami zdarza się też i tak.

Organizacja i panujące w niej zależności. Spójrz na to co koniecznie warto wiedzieć!

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, czy przedsiębiorstwo posiada swą strukturę. Nie w każdej organizacji jest ona taka sama. Bo dużo zależy od ilości stanowisk i od tego jak dużo osób jest w firmie zatrudnionych. Dlatego struktura organizacyjna musi zostać dobrana do konkretnej organizacji.

Jeżeli poszukujemy pracy w środowisku IT, to opłaca się poszukać ogłoszeń we Wrocławiu

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
tester oprogramowania wrocław
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli planujemy zatrudnić się w branży IT, to dobrym pomysłem może być zorientowanie się, które firmy aktualnie szukają pracowników. Możemy też pójść do firmy, w której chcemy być zatrudnieni, nawet jeżeli nie szuka ona nikogo na teraz, możliwe, że nasza kandydatura kogoś zainteresuje.


Jeżeli na przykład pragniemy być zatrudnionym jako tester oprogramowania Wrocław jest miejscem, gdzie warto spróbować swoich szans.

Cała masa ludzi śni o tym, żeby założyć swą firmę, ale niepokoją się o sprawy finansowe

 • Posted on: 31 August 2019
 • By: addmean
komputer - malunek
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com
Teraz mamy w naszym kraju taki okres, że trzeba myśleć o tym, czy nie powinniśmy rozpocząć samodzielnego biznesu. Plusem jest to, że sami sobie wówczas będziemy szefem, jednak minus tkwi w sprawach finansowych, ponieważ swoja spółka to duże ryzyko.


Jeśli mamy pewien genialny pomysł na firmę i naprawdę wierzymy w to, że może nam się udać, a jedyną zaporą są pieniądze, to musimy zastanowić się czy dotacje nie będą dla nas najlepszym kołem ratunkowym.

Invoice faktura powinna okazać się być przygotowana również w języku obcym

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
stanowiska
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy firmę i pragniemy uzyskać gwarancję, że spokojnie będziemy mogli obsługiwać też zagranicznych kontrahentów, to koniecznie musimy uzbroić się w odpowiedni program, który pomoże nam wystawiać faktury w języku obcym.

Atrakcyjne przedmioty, jakie warto zaoferować młodej grupie odbiorców.

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
czapka z daszkiem
Author: Riccardo Palazzani
Source: http://www.flickr.com
Biznesmeni posiadający punkty sprzedaży z rzeczami zaprojektowanymi dla klientów w młodym wieku muszą przygotować systematycznie akcje promocyjne właśnie pod te osoby. Dzięki temu nie będzie powodów martwić się o wyniki sprzedażowe, ponieważ młodzi konsumenci będą doceniać to, co zostanie im przedłożone. Idealnym konceptem są chociażby atrakcyjne przedmioty, które opłaca się zaoferować młodej grupie odbiorców.

W obecnych czasach firmy nie pracują już bez specjalnych systemów, które zarządzają rachunkami

 • Posted on: 22 July 2019
 • By: addmean
Pacjentka
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com
Zapewne istnieją jeszcze małe firmy, które administrują każdą dokumentację wyłącznie w sposób ręczny i nie korzystają z żadnych kadrowych czy fakturowych oprogramowań.

Rezerwy na świadczenia pracownicze oraz rozliczne metody ich wyceniania

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
wycena
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Rezerwy na świadczenia pracownicze to rezerwy powiązane z przyszłymi zobowiązaniami podmiotów ekonomicznych w związku z aktualnie zatrudnionymi pracownikami. Są one zamieszczane w księgach rachunkowych danej firmy, spółki czy też przedsiębiorstwa. Rezerwy na świadczenia pracownicze wynikają z kodeksów prawa pracy, a także z układów zbiorowych pracy i wielu innych ważkich zobowiązań pomiędzy pracodawcami a pracownikami.

Rozliczmy się przez Internet ze Skarbówką - komplet przydatnych porad

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Obowiązek podatkowy
Source: pixabay.com
Ogólnie w życiu każdego z ludzi nadchodzi taki moment, że musi stanąć oko w oko z dorosłością. A nie jest to banalna kwestia. Wiele aspektów jest w stanie człowieka przytłoczyć. I tak dla wielu ludzi rozliczanie się z Urzędem Skarbowym przyprawia o ból głowy, a tymczasem nie jest to wcale aż tak problematyczna kwestia. Gdy dostaniemy od swych pracodawców potrzebne dokumenty będziemy musieli zabrać się za wypełnianie deklaracji podatkowej.

Pages