Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Wiele przedsiębiorstw na świecie ma problemy z terminowym płaceniem należności - pojawił się zatem nowy rodzaj radzenia sobie z niezapłaconymi długami

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
transport i spedycja
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Przy nowej metodzie właściciel firmy, który czeka na sumę z nieuregulowanej Faktury, może znowu spać jak dziecko, gdyż w tej chwili odzyskał płynność finansową.


Mowa o nadzwyczajnej idei nazywanej z angielskiego: faktoring.

Przy tworzeniu treści umów i obliczaniu wysokości podatku za najem mieszkań warto poradzić się specjalistów

 • Posted on: 7 December 2022
 • By: addmean
Podpisywanie umowy
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie gmachu kamienicy w sercu dużego miasta, jakim jest na przykład Warszawa, może stać się źródłem ekstra dochodów, i to wcale niemałych. Wystarczy dać anons w lokalnej prasie lub na często odwiedzanym portalu i czekać aż zgłoszą się potencjalni lokatorzy. Zazwyczaj takich lokali szukają studenci, ponieważ tak dogodna lokalizacja bywa im na rękę - nie będą musieli dojeżdżać na wykłady z drugiego końca miasta.

PIT 2016 program właściwy pomoże nam prawidłowo wypełnić

 • Posted on: 15 October 2022
 • By: addmean
pit 2016 program
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Rozliczenie rocznego dochodu jest koniecznością każdego dorosłego oraz pozyskującego pieniądze obywatela, przez to zjawia się coraz więcej osób, które pragną się tego rodzaju sprawami zajmować samodzielnie, bez potrzeby poproszenia o wsparcie ekspertów w tej dziedzinie. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, żeby dobrze się do tego wszystkiego przyszykować, tak aby mieć pewność, że nie zrobiło się żadnego błędu i nie będzie się wezwanym do przedłożenia korekty i wystawienia odpowiednich wyjaśnień.


Jeśli sami pragniemy wypełnić PIT 2016 program darmowy możemy tu użyć


Warto sobie zdawać sprawę z tego, że rozliczenie roczne nie okazuje się być ciężkie do wypełnienia, jeśli tylko stosujemy się do podpowiedzi zamieszczonych we właściwych rubrykach do uzupełniania.

Jeśli pragniemy znaleźć porządny program do składania pitów, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

 • Posted on: 10 October 2022
 • By: addmean
program pit 2017
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi, którzy posiadają swoją działalność, rozlicza pITy przy pomocy specjalistycznych aplikacji. Są one pomyślane w taki sposób, aby znacząco ułatwić przedsiębiorcy wypełnianie pitów oraz ograniczyć czas poświęcony na tę czynność do minimum.


Jeżeli posiadamy własną działalność i pragniemy zdobyć program pit 2017, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

Jeśli mamy problemy finansowe, albo po prostu niezbędna jest nam, to powinniśmy szukać jej tam, gdzie będzie ona udzielona w sposób profesjonalny

 • Posted on: 6 October 2022
 • By: addmean
Finanse
Rzeczoznawca majątkowy Warszawa to oferta dla wszystkich tych, którzy mają zamiar powierzyć fachowcowi w swojej dziedzinie wycenienie wartości jakiejś rzeczy. Ta pomoc jest nieprzeceniona z chwilą, gdy na przykład musimy coś sprzedać. Bez względu na to, czy taki krok mamy dopiero w planach, czy też jest on już w toku realizacji, musimy wpierw dowiedzieć się, gdzie poszukiwać prawdziwego fachowca.

Rozliczmy się przez Internet ze Skarbówką - komplet przydatnych porad

 • Posted on: 6 September 2022
 • By: addmean
Obowiązek podatkowy
Source: pixabay.com
Ogólnie w życiu każdego z ludzi przychodzi taki moment, że musi stanąć oko w oko z dorosłością. A nie jest to prosta kwestia. Wiele spraw może człowieka przytłoczyć. I tak dla sporej grupy ludzi rozliczenie się z Urzędem Skarbowym prowadzi do bólu głowy, gdy tymczasem nie jest to wcale aż tak problematyczna kwestia. Gdy dostaniemy od swoich pracodawców niezbędne dokumenty powinniśmy zabrać się za wypełnianie zeznania podatkowego.

Poszukiwanie zatrudnienia w Bydgoszczy jak i okolicach przy pomocy agencji pracy

 • Posted on: 1 September 2022
 • By: addmean
Karta kredytowa w portfelu
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Agencje pośrednictwa pracy zwane potocznie „pośredniakami” to coraz powszechniejszy widok w wielkich miastach typu Bydgoszcz. Potrzeba na nowych pracowników wbrew mylnemu mniemaniu rośnie.


Placówki jak agencja pracy Bydgoszcz najzwyczajniej zapewniać musi.

Rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą nowatorsko inwestować

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
landszaft - firma
Author: Cancillería del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy oszczędności warto nie jedynie umieszczać je na lokacie, ale również wykorzystywać je do inwestowania. Mimo iż są one obarczone pewnym ryzykiem, mogą być niezwykle korzystne. Jedynie poprzez nie można zarobić ogromne pieniądze inwestując naprawdę mało.

Organizacja i panujące w niej zależności. Spójrz na to co koniecznie warto wiedzieć!

 • Posted on: 28 July 2022
 • By: addmean
faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, czy przedsiębiorstwo posiada swoją strukturę. Nie w każdej organizacji jest ona taka sama. Bo dużo zależy od wielości stanowisk i od tego ile osób jest w firmie zatrudnionych. Tak, więc struktura organizacyjna musi zostać dopasowana do konkretnej organizacji.

Złożenie deklaracji podatkowej, czyli o czym pamiętać przy formularzu PIT?

 • Posted on: 15 July 2022
 • By: addmean
podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Z końcem lutego zbliża się czas wysyłania przez właścicieli firm deklaracji podatkowych za ubiegły rok. Doglądamy skrzynki pocztowe i adresy mailowe przypominając sobie wszystkie legalne umowy, na podstawie których pracowaliśmy w minionym roku. Dla wielu z nas rozliczenia z urzędem skarbowym ciągle należy do ostatecznej konieczności, głównie za sprawą skomplikowanych wyliczeń w kolumnach formularza pit. Na co zwracać uwagę, by rozliczenie nie sprawiało problemu?

Reklama jest dźwignią handlu - wie o tym każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes

 • Posted on: 11 July 2022
 • By: addmean
firma - odbicie
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo sposobów na to, by zareklamować swą spółkę. Mamy możliwość dać ogłoszenie w radiu, telewizji czy gazecie. Jeśli pragniemy dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów, to możemy zaistnieć w internecie.

Są okoliczności, jak nie musimy rozliczać pit. Jakie to sytuacje? Kiedy nie mamy takiego obowiązku?

 • Posted on: 8 July 2022
 • By: addmean
język angielski
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy o tym wiedzą, lecz nie zawsze musimy składać roczny PIT od zdobytych dochodów. Nie musimy składać zeznań od przychodów zwolnionych i od jakich zaniechano pobrania podatku i opodatkowanych ryczałtowo

Pages