Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Z jakiego rodzaju rozwiązań nie warto rezygnować? Co może pomóc nam sprawnie uporać się ze złożeniem deklaracji podatkowej?

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
praca - obrazeczek
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi ma w zwyczaju narzekać, iż znowu nadchodzi termin składania deklaracji podatkowej. No cóż, tak już bywa, iż niektórych rzeczy nie da się ominąć.

Pomysł na firmę: druk wizytówek

 • Posted on: 13 January 2022
 • By: addmean
widok - firma
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nadzwyczaj ciężko zdecydować się na otwarcie swojego biznesu. Wszystko stąd, iż rynek jest praktycznie pełny oraz próba jego podbicia bywa bardzo ryzykowna dla inwestora.


Jeśli jesteśmy jednak odważni oraz posiadamy pewne rezerwy finansowe, to może warto spróbować? Ciekawym pomysłem na swój biznes może być otwarcie drukarni.

Co jest ukryte w wiekowych murach

 • Posted on: 13 January 2022
 • By: addmean
kamienica
Author: enn-here
Source: http://www.flickr.com
Przedwojenne kamienice są niebagatelną dekoracją miasteczek i są zazwyczaj w centralnej lokalizacji przyciągając coraz więcej par, które poszukują mieszkania.


Bytowanie w starej kamienicy posiada swoje zalety, ale również braki.


Nie ma wątpliwości, że kamienica, to często nadzwyczaj przestrzenne salony, korytarze, czy spejalne kanciapy.

Ciekawe sposoby na świetne inwestycje - Newconnect i start-up

 • Posted on: 8 January 2022
 • By: addmean
Korporacja
Author: pang yu liu
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku można odnaleźć coraz więcej możliwości, które potrafią zapewnić znakomity zarobek. Wymagana jest jednak wtedy znajomość pewnych ważnych realiów rynkowych. Obecnie wśród różnych koncepcji na inwestycje rzeczywiście można się pogubić, niemniej bez wątpienia warto być z wiedzą ekonomiczną na bieżąco – można dzięki temu sporo zyskać.

Biura rachunkowe wewnątrz Sztumie - czyli, następny tekst typu "gdzie poszukiwać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

 • Posted on: 3 January 2022
 • By: addmean
firma
Author: Cancillería del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Nasz pisany dzisiaj temacik zostanie poświęcony wbrew pozorom dość istotnemu temacikowi, a dokładnie biurom rachunkowym, do których mamy możliwość zerknąć w województwie pomorskim, a konkretnie w miejscowości o nazewnictwie Sztum.

Złożenie deklaracji podatkowej, czyli o czym pamiętać przy formularzu PIT?

 • Posted on: 31 December 2021
 • By: addmean
podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Z końcem lutego zbliża się czas nadsyłania przez właścicieli firm deklaracji podatkowych za ubiegły rok. Doglądamy skrzynki pocztowe i adresy mailowe pamiętając o wszystkich umowach, na podstawie których pracowaliśmy w zeszłym roku. Dla wielu podatników rozliczenia z urzędami skarbowymi wciąż należą do formalności trudnej, zwłaszcza przez skomplikowane wyliczenia w tabelkach formularza pit. Na co zwracać uwagę, by rozliczenie stało się formalnością?

Założenie własnej działalności firmowej – skąd wziąć na to dziś środki

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
rachunkowości
Author: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
jakie opcje cechują się największą popularnością?


Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wyróżnia się dziś znaczącą popularnością i rzeczywiście dużo osób decyduje się na podobny krok.

Jak prędko oraz wygodnie rozliczyć się z fiskusem?

 • Posted on: 27 December 2021
 • By: addmean
spadki na forexie
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Zgodnie z tym co wspomniał kiedyś amerykański mąż stanu Ben Franklin, w bytowaniu nieuniknione są wyłącznie dwie rzeczy: zgon i podatki. Dlatego jeżeli pragniemy współpracować jednogłośnie z fiskusem, do ostatnich dni kwietnia każdego roku złóżmy swoją proklamację podatkową do fiskusa.

Jeśli pragniemy znaleźć porządny program do składania pitów, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu.

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
program pit 2017
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą, wypełnia zeznania podatkowe przy pomocy specjalistycznych aplikacji. Są one zaprojektowane w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić przedsiębiorcy rozliczanie pitów oraz ograniczyć czas przeznaczony na tę czynność do niezbędnego minimum.


Jeśli mamy swoją firmę i pragniemy zdobyć program pit 2017, to znakomitym rozwiązaniem może być zaglądnięcie do Internetu.

PIT 2016 program właściwy pomoże nam prawidłowo wypełnić

 • Posted on: 8 December 2021
 • By: addmean
pit 2016 program
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Rozliczenie rocznego dochodu jest koniecznością każdego dorosłego i pozyskującego pieniądze obywatela, dlatego pojawia się znacznie więcej osób, które chcą się tego rodzaju sprawami zajmować samodzielnie, bez konieczności poproszenia o pomoc specjalistów w tej dziedzinie. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, by odpowiednio się do tego wszystkiego przygotować, tak by mieć gwarancję, że nie popełniło się żadnego błędu oraz nie będzie się wzywanym do przedłożenia korekty i wystawienia stosownych wyjaśnień.


Na PIT 2016 program mamy okazję dobry wyszukać


Powinno się sobie wydawać sprawę z tego, że rozliczenie roczne nie będzie trudne do wypełnienia, jeżeli tylko stosujemy się do podpowiedzi zamieszczonych w odpowiednich rubrykach do uzupełniania.

Warto złożyć pit poprzez sieć, bez wątpienia oszczędzimy sporo czasu i zrobimy mniej błędów

 • Posted on: 2 December 2021
 • By: addmean
wizja - biznes
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Jest jeszcze bardzo dużo osób, które się, czy opłaca się zacząć składać deklarację przez Net. Całkowicie bezzasadnie, gdyż jest to metoda bardzo wygodna, która znacząco usprawnia pozałatwianie owych niemiłych formalności.


Jeśli więc zechcemy wykonać rozliczenie pit 2017 przez Internet, to bez problemu to zrobimy.

Sieć telebimów okazuje się być silnie ze sobą powiązana

 • Posted on: 2 December 2021
 • By: addmean
Telebim reklamowy
Author: Peter Cartledge
Source: http://www.flickr.com
Telebimy mogą się naprawdę przydać podczas pokazywania reklam. Gdy pragniemy posiadać gwarancję, że nasza reklama będzie docierała do sporej grupy ludzi, a co więcej chcemy mieć gwarancję, że będzie ona ciągle odpowiednio widoczna, bez względu na to, w jakich warunkach będzie wyświetlana, to musimy zwracać uwagę na to co oferują nam telebimy.

Kierowca samochodu ciężarowego - zawód dość kosztowny, lecz opłacalny!

 • Posted on: 24 November 2021
 • By: addmean
Wybór
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Wiele słyszy się na temat kierowców tirów, którzy są tak naprawdę wiecznie w drodze, no a ich żony czy też dziewczyny oczekują ich z mocno zapartym tchem. Ten konkretny zawód nie tylko jednakże kojarzy się z wiecznym "byciem w trasie", jednak również wraz z sporymi sumami pieniędzy, które takiego typu kierowca dostaje.

Pages