Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Przy tworzeniu treści umów i obliczaniu wysokości podatku za najem mieszkań warto poradzić się specjalistów

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
Podpisywanie umowy
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie gmachu kamienicy w centrum ogromnego miasta, jakim jest przykładowo Poznań, może stać się źródłem dodatkowych dochodów, i to wcale niemałych. Wystarczy dać anons w lokalnej prasie lub na popularnym portalu i czekać aż zgłoszą się przyszli lokatorzy. Zazwyczaj takich lokali poszukują studenci, bo tak dogodna lokalizacja bywa im na rękę - nie będą musieli dojeżdżać na wykłady z odległego końca miasta.

W stolicy znajdziemy dużo firm, które zorganizują profesjonalne szkolenia i eventy

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
organizacja szkoleń warszawa
Source: pixabay.com
Jeżeli pragniemy zorganizować firmową imprezę albo szkolenie, to dobrze będzie odnaleźć spółkę, która trudni się tym od dawna i ma odpowiednie kompetencje. Nie może być nic gorszego aniżeli kiepsko zorganizowany event, z którego wszyscy są niezadowoleni.

W jaki sposób działa program ips?

 • Posted on: 9 September 2021
 • By: addmean
pit online 2017
Trzeba się przypatrzeć wszystkim programom, jakie będą nam oferowane jeżeli idzie o wypełnianie rozliczeń rocznych. Tylko wówczas będziemy mieli gwarancję, że korzystamy z właściwego źródła oraz że wszystko robimy odpowiednio.


Czy pragniemy sprawdzić program ips?


Musimy zaznaczyć, że na rynku istnieje dużo programów, które powstały z myślą o tym, żeby ułatwić nam uzupełnianie pita.

Innowacyjne propozycje towarów finansowych na rynku - konto własne Alior Sync

 • Posted on: 20 August 2021
 • By: addmean
konto bankowe
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Konto Osobiste Alior Sync to bezsprzecznie jeden z lepszych produktów finansowych, jaki pojawił się minionymi czasy na rynku. Usługi banku Alior Sync są dzisiaj coraz chętniej wybierane przez wiele osób, albowiem korzystanie z Konta Osobistego Alior Sync niesie za sobą sporo intrygujących korzyści.

Warto złożyć pit poprzez sieć, bez wątpienia oszczędzimy sporo czasu i zrobimy mniej błędów

 • Posted on: 20 August 2021
 • By: addmean
wizja - biznes
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Istnieje ciągle mnóstwo osób, które wahają, czy warto zacząć składać zeznanie poprzez Internet. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ jest to metoda niesłychanie komfortowa, która znacznie przyspiesza załatwienie tych niemiłych formalności.


Jeśli więc zechcemy zrobić rozliczenie pit 2017 przez Internet, to bez problemu to uczynimy.

Jeśli mamy problemy finansowe, albo po prostu niezbędna jest nam, to powinniśmy szukać jej tam, gdzie będzie ona udzielona w sposób profesjonalny

 • Posted on: 17 August 2021
 • By: addmean
Finanse
Rzeczoznawca majątkowy Warszawa to oferta dla wszystkich osób, które mają w planach powierzyć fachowcowi w tej dziedzinie oszacowanie wartości jakiejś rzeczy. Ta pomoc jest niezwykle ważna z chwilą, kiedy na przykład będziemy coś sprzedawać. Bez względu na to, czy taki krok mamy dopiero w planach, czy też jest on już w trakcie realizacji, musimy najpierw dowiedzieć się, gdzie szukać prawdziwego specjalistę.

Nowe życie - zapamiętaj, że nikt nie zmieni nic za ciebie

 • Posted on: 17 August 2021
 • By: addmean
człowiek
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Masz dość swojego życia? Chciałbyś coś wreszcie zmienić? Pójść do przodu? Z drugiej jednak strony boisz się ryzyka. A może dodatkowo odpowiadasz również za swoich najbliższych? Jeśli tak, nie dziwi, że nie rozważasz radykalnych zmian - w końcu skąd możesz wiedzieć, co z nich wyniknie, być może coś dobrego, a być może niestety przeciwnie – same problemy. Jednak zmiany niekoniecznie muszą być przecież radykalne. Często można sięgać po nie powoli i spokojnie. Nie lubisz swojej pracy? Nie rzucaj jej bez namysłu. Przemyśl na spokojnie, co mógłbyś robić innego, na czym jeszcze się znasz, w czym jesteś dobry albo chociażby do czego zawsze cię ciągnęło. Gdy już solidnie to przeanalizujesz i odkryjesz, zacznij rozwijać się w tym kierunku.

Złożenie deklaracji podatkowej, czyli o czym pamiętać przy formularzu PIT?

 • Posted on: 17 August 2021
 • By: addmean
podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Koniec lutego oznacza czas nadsyłania przez właścicieli firm deklaracji podatkowych za ubiegły rok. Doglądamy skrzynki pocztowe i mailowe pamiętając o wszystkich umowach, na podstawie których pracowaliśmy w zeszłym roku. Dla wielu ludzi rozliczenia z urzędem skarbowym ciągle należy do ostatecznej konieczności, zwłaszcza przez skomplikowane wyliczenia w kolumnach formularzy pit. Na co zwracać uwagę, żeby rozliczenie stało się formalnością?

Kiedy wskazane jest zabiegać o fundusz inwestycyjny?

 • Posted on: 17 August 2021
 • By: addmean
prywatne fundusze inwestycyjne
Source: pixabay
Fundusze inwestycyjne są dobrze znanym oraz entuzjastycznie stosowanym przez przedsiębiorców źródłem finansowania. Jest ono swobodniej dostępne niż Giełda i daje większe możliwości aniżeli pożyczka. W większości wypadków pozwala aktualnym posiadaczom zachować kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Cała masa ludzi śni o tym, żeby założyć swą firmę, ale niepokoją się o sprawy finansowe

 • Posted on: 14 August 2021
 • By: addmean
komputer - malunek
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj mamy w kraju nad Wisłą taki okres, że trzeba dumać o tym, czy nie należy zacząć samodzielnego biznesu. Plusem wydaje się być to, że sami sobie wtedy będziemy szefem, jednakże minus tkwi w kwestiach finansowych, ponieważ własna spółka to znaczne ryzyko.


Jeżeli posiadamy jakiś świetny plan na firmę i doprawdy wierzymy w to, że mogłoby nam się udać, a jedyną blokadą stanowią pieniądze, to należy zastanowić się czy dotacje nie są dla nas zbawiennym kołem ratunkowym.

Sieć telebimów okazuje się być silnie ze sobą powiązana

 • Posted on: 5 August 2021
 • By: addmean
Telebim reklamowy
Author: Peter Cartledge
Source: http://www.flickr.com
Telebimy mogą się bardzo przydać podczas pokazywania reklam. Jeżeli pragniemy mieć pewność, że nasza reklama będzie docierała do sporej grupy osób, a co więcej chcemy mieć pewność, że będzie ona zawsze właściwie widoczna, bez względu na to, w jakich warunkach będzie wyświetlana, to powinniśmy zwracać uwagę na to co oferują nam telebimy.

Rozliczenie podatkowe - czyli jak programy internetowe pomagają w życiu codziennym.

 • Posted on: 5 August 2021
 • By: addmean
pit 2015
Author: swimboy1
Rozliczenie to zadanie każdego obywatela. Jednak jak obowiązek, w rzeczy samej i zmora. Na nieszczęście kolejki w urzędach skarbowych wleką się w bezgraniczność, w mnogości trafach należy wziąć wolne w firmie, ażeby dostarczyć pit 2015.

Pages