Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzęta w biznesie

Atrakcyjne przedmioty, jakie warto zaoferować młodej grupie odbiorców.

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
czapka z daszkiem
Author: Riccardo Palazzani
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy posiadający sklepy z rzeczami wyprodukowanymi dla ludzi w młodym wieku powinni przygotować systematycznie kampanie reklamowe właśnie pod takie osoby. W skutek tego nie będzie powodów martwić się o wyniki sprzedażowe, bo młodsi ludzie docenią wszystko, co będzie im zaoferowane. Doskonałym konceptem są chociażby interesujące przedmioty, które warto dać młodej grupie konsumentów.

Jak prędko oraz wygodnie rozliczyć się z fiskusem?

 • Posted on: 17 May 2020
 • By: addmean
spadki na forexie
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Jak powiedział w przyszłości północnoamerykański mąż stanu Ben Franklin, w życiu pewne są tylko dwie sprawy: śmierć oraz świadczenia podatkowe. Przeto jeżeli pragniemy żyć zgodnie z fiskusem, do końca czwartego miesiąca każdego roku złóżmy swą proklamację skarbową do fiskusa.

Kierowca samochodu ciężarowego - zawód dość kosztowny, lecz opłacalny!

 • Posted on: 16 May 2020
 • By: addmean
Wybór
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wiele słyszy się o kierowcach tirów, którzy są wiecznie w drodze, a ich żony czy też dziewczyny wyczekują ich z zapartym tchem. Ten konkretny zawód nie jedynie jednak kojarzy się z tak naprawdę wiecznym "byciem w trasie", jednak również z sporymi sumami pieniędzy, które takiego typu kierowca dostaje.

Rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą nowatorsko inwestować

 • Posted on: 7 May 2020
 • By: addmean
landszaft - firma
Author: Cancillería del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy oszczędności warto nie tylko umieścić je na koncie, ale także wykorzystywać je do inwestowania. Pomimo iż są one obarczone pewnym ryzykiem, są bardzo korzystne. Tylko poprzez nie można zyskać ogromne pieniądze inwestując niewiele.

PIT 2016 program właściwy pomoże nam prawidłowo wypełnić

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
pit 2016 program
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Rozliczenie rocznego dochodu będzie koniecznością każdego dorosłego i zarabiającego pieniądze obywatela, przez to zjawia się coraz więcej osób, które chcą się tego typu rzeczami zajmować samodzielnie, bez potrzeby poproszenia o wsparcie specjalistów w tej dziedzinie. Dlatego właśnie tak ważne jest to, by dobrze się do tego wszystkiego przyszykować, tak żeby posiadać pewność, że nie zrobiło się żadnego błędu i nie będzie się wzywanym do przedłożenia korekty oraz przedłożenia odpowiednich objaśnień.


Kiedy sami chcemy uzupełnić PIT 2016 program bezpłatny możemy tutaj wykorzystać


Potrzeba sobie wydawać kwestię z tego, że rozliczenie roczne nie jest trudne do wypełnienia, jeżeli jedynie stosujemy się do podpowiedzi umieszczonych we właściwych rubrykach do uzupełniania.

Księgowość – coś o czym każdy właściciel własnego biznesu jest zmuszony zapamiętać

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
rachunkowość
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każda firma musi zadbać o księgowość. Są przedsiębiorcy, którzy stawiają na samodzielne prowadzenie księgowości, ale są też tacy, którzy powierzają ją w ręce księgowej/księgowego. Która opcja jest lepsza?

Jak pozycjonować, ażeby nasza firma była widoczna na lokalnym rynku? Jakiego rodzaju zestaw czynności należy podjąć?

 • Posted on: 7 April 2020
 • By: addmean
kryzys
Jeżeli poszukujemy jakiejś usługi online, to chcemy, aby była ona jak najbliżej, lecz również tanio. Całe szczęście można taką usługę wyszukać bez problemu, a to dlatego, iż Google parę lat temu stworzyło specjalny mechanizm, jaki w zgodzie z naszym miejscem pobytu zapewnia nam miejsce które znajdują się w naszej okolicy.

W obecnych czasach firmy nie pracują już bez specjalnych systemów, które zarządzają rachunkami

 • Posted on: 11 March 2020
 • By: addmean
Pacjentka
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com
Pewnie są jeszcze małe firmy, które prowadzą wszelką dokumentację wyłącznie w sposób ręczny i nie korzystają z żadnych kadrowych lub fakturowych systemów.

Rozliczmy się przez Internet ze Skarbówką - komplet przydatnych porad

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
Obowiązek podatkowy
Source: pixabay.com
Ogólnie w życiu każdego z ludzi przychodzi taki moment, że musi stanąć oko w oko z dorosłością. A nie jest to banalna kwestia. Mnóstwo aspektów jest w stanie człowieka przytłoczyć. I tak dla mnóstwa osób rozliczenie się ze Skarbówką prowadzi do bólu głowy, a tymczasem nie jest to wcale aż tak skomplikowana kwestia. Kiedy otrzymamy od swych pracodawców niezbędne dokumenty powinniśmy zacząć uzupełniać swoje zeznanie podatkowe.

W jaki sposób komfortowo rozrachować się z deklaracji skarbowej?

 • Posted on: 25 January 2020
 • By: addmean
fotografijka - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Około dwieście lat temu Benjamin Franklin, niezwykle popularny amerykański uczony oraz działacz polityczny, jaki notabene ma swoją podobiznę na 100-dolarowym amerykańskim pieniądzu, stwierdził, iż w życiu pewne mogą być wyłącznie dwie sprawy: śmierć i świadczenia podatkowe.


Wie o tym doskonale oraz wszelki pracownik Urzędu Skarbowego oraz każdy pełnoletni odpowiedzialny obywatel naszego państwa.

Opieka nad osobami starszymi stwarza szansę na zarobek poza granicami Polski

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
bezpłatny
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie ludzi w podeszłym wieku niejednokrotnie stanowią dla nich nie tylko cenną pomoc w codziennych czynnościach, ale i możliwość na utrzymanie normalnego życia.


[IMG=1503/54f56bd875c11___flickr_15699698672.

Pages