Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Gniazdo elektryczne jako złącze, które stanowi fragment maszynerii elektrycznej.

  • Posted on: 7 June 2019
  • By: addmean
Instalacje elektryczne w budynku jednorodzinnym to zawikłana sieć kabli o rozmaitych przekrojach i grubościach ukrytych w ścianach, w podłogach i stropach. Przewody zestawiają się w grupy i razem prowadzą do matrycy dystrybucyjnej, gdzie zabezpieczone są bezpiecznikami.
Instalacje powinien skonstruować uprawniony elektrotechnik tak, by była ona pewna dla ludzi i pracujących w niej urządzeń.widok - budowa
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com


Gniazdo elektryczne to połączenie, które stanowi część instalacji elektrycznej. Pozwala na podłączenie do niego przeróżnych odbiorników energii elektrycznej. Na etapie stanu surowego gniazda wtykowe najodpowiedniej umiejscowić ok. 50-100 cm od każdego narożnika pokoju. Z reguły właśnie tam potrzebny jest prąd dla lamp biurkowych, stojących, lub zasilenia elektroluksu, bądź żelazka.


Wytwórcy oferują bogatą propozycję różnego typu gniazdek, przeznaczone do instalacji elektrycznych w budynkach fabrycznych, również do instalacji domowych. Bogata propozycja łączników, gniazd wtyczkowych w obszernej gamie Kolorystycznej zezwoli wybrać coś dla siebie. Jest możliwość wybierać podtynkowe gniazda i natynkowe, osobne, dwoiste, wykonane z materiałów sztucznych, w szerokiej gamie kolorów. Wszystkie gniazdka cechuje solidne wykonanie z trwałych materiałów. To łatwa instalacja i gumowa izolacja wewnętrzna przewodu. Oprócz tego wysoka forma mechanizmu gwarantuje długą i pewną pracę.
W każdej partii prócz bieli występują rodzaje kolorystyczne, jakie pozwolą dobrać towar do jakiegokolwiek wnętrza.


Wysoka jakość wykonania każdej z serii zezwoli cieszyć się pewnym korzystaniem z energii elektrycznej.