Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Duker - rzetelna firma z długą historią

  • Posted on: 2 December 2022
  • By: addmean
Gdy trzeba nam zawrzeć porozumienie z konkretną korporacją, z którą będziemy w kooperatywie przez dłuższy okres czasu, powinniśmy uważnie przeanalizować naszą decyzję.


ceramika
Author: Albert Dedden & Paul Keizer
Source: http://www.flickr.com


Gdyż w dzisiejszych czasach na rynku w niemalże wszystkich sferach biznesu, panuje ogromna konkurencja. Dlatego też, jeśli potrzebne ci są linie rozdzielaczy albo też paletyzatorów, podejmij współpracę z uczciwym kandydatem.


podłoga
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Duker jest niemiecką korporacją rodzinną o bardzo ciekawej i długiej tradycji. Ufundowana w 1851 roku jako niewielka huta stali, na przestrzeni lat urosła do rozmiarów wielkiej korporacji, zatrudniającej tysiące osób na całym globie. Okres największego wzrostu spółki to końcówka lat osiemdziesiątych, kiedy to zbliżające się zmiany polityczne w Europie, umożliwiły familii Duker na założenie kolejnego oddziału własnej firmy. Z kolei u zarania XXI wieku korporacja wstąpiła w nowy wymiar - oprócz wytwarzania części z żeliwa, zajęła się również produkcją oprogramowań do obsługi magazynów, dzięki którym praca w fabryce będzie o wiele bardziej skuteczna.


Jednak Duker nie jest kompanią jedynie nastawioną na zyski, bowiem rodzina fundatorów mocno udziela się również w segmencie charytatywnym. Nie pozostają oni obojętni na zło spotykające ludzi na całym globie. Od kilku lat, Duker, oraz związane z firmą korporacje, wspierają organizacje charytatywne w Indiach, dzięki nim do tej pory otwarto wiele szpitali, świetlic, oraz pozostałych placówek wychowawczych. Dodatkowo, prezes firmy, zaangażowany jest w mecenat sztuki.
Jeżeli chcesz w interesach mieć do czynienia tylko z profesjonalistami, Firma Duker będzie dla ciebie - dukera.


Nie jedynie produkują najlepszej jakości sprzęty a także oprogramowanie. Korporacji nie jest również obojętna sytuacja osób z biedniejszych państw, co widać w ich zaangażowaniu w działalność charytatywną.