Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Faza na planszówki

  • Posted on: 5 July 2022
  • By: addmean
Kiedyś, gdy nie posiadaliśmy komputerów wszyscy kupowali gry planszowe. Były one niesamowicie popularne, gdy komputery stawiały pierwsze kroki pod dachami naszych domów. A potem gry planszowe odeszły w cień. Jednak teraz znowu powraca na nie moda.

Okazuje się, że gry imprezowe to właśnie fajne gry planszowe. Możemy kupić genialne kalambury lub gry z zagadkami dotyczącymi jakichś wybranych filmów. Można dzięki grom przenieść się w czasy PRL-u, bo gra jest obsadzona w tamtych latach i możemy również zastanowić się, nad tym czy nie wybrać którejś z bardziej standardowych gier planszowych. Wybór jest ogromny, więc na sto procent każdy będzie zadowolony.
zabawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Każdy sklep z grami planszowymi jest teraz oblegany. Ludzie chcą kupić, co jakiś czas jakąś z gier. Nie zawsze wszystkie gry przypadają nam do gustu, więc bywa, że przekazujemy je innym i sami wracamy do sklepu w poszukiwaniu gry idealnej dla siebie. Warto , kiedy wybieramy grę przeczytać to, co zostało umieszczone na pudełku. Podany jest tam wiek graczy i ich ilość, dodatkowo jest opisane, z czym ta gra się wiążę. Dzięki temu będziemy mogli prościej wybrać to, co faktycznie nam się podoba.

Tekst prezentujący tę kwestię jest bardzo wnikliwy, jednak dobrze byłoby zbadać inny punkt wiedzenia. My zalecamy to omówienie (https://dominikkania.pl/).
Sklep z grami planszowymi
Author: Volgar
Source: http://www.flickr.com
Sklep z grami planszowymi Gdy wejdziemy do sklepu z grami planszowymi, to faktycznie ciężko nam wyjść tylko z jedną grą. A gdy zajrzymy do Internetu i popatrzymy na gry planszowe sklep na sto procent nas zaskoczy. Ilość przeróżnych gier doprowadzi do tego, że kupimy na pewno więcej aniżeli jedną. Warto pomyśleć o planszówkach, jako o prezencie dla znajomych. Jeżeli nie nie mamy pojęcia, co wybrać znajomemu na urodziny, to planszówka okaże się idealną opcją. Dobrze sprawdzić ile osób może pojawić się na imprezie, bo gdy wyjdzie na to, że nie więcej niż 6, to uda nam się wyszukać grę dla sześciu osób, bez kłopotu. Osoba obdarowywana, kiedy zobaczy grę zechce może natychmiast w nią zagrać. To sprawi, że spotkanie dostanie dodatkowych rumieńców. Poza tym dobrze umówić się ze znajomymi, że raz w miesiącu spotykamy się u kogoś i gramy w gry. To faktycznie interesująca alternatywa do zalegania z kolejnym drinkiem, czy pójścia w miasto. Warto czasem zrobić coś innego, co wymaga trochę myślenia i przy okazji naprawdę świetnie można się przy tym pobawić. A kiedy w towarzystwie zjawi się ktoś nowy, to na bank planszówka okaże się świetna by przełamać pierwsze lody.