Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Na co zwracać przede wszystkim uwagę przy wyborze swojego mieszkania? Zawsze musisz dokładnie wszystko sprawdzać przed kupnem

  • Posted on: 1 December 2022
  • By: addmean
O własnym mieszkaniu niewątpliwie marzy niejeden człowiek. Jeśli zebrałeś już odpowiednią kwotę pieniędzy albo zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki w banku, wtedy powinieneś zacząć rozglądać się za jakimś fajnym mieszkaniem, w które mógłbyś włożyć swoje pieniądze, a następnie spędzić w nim najbliższe lata swego życia.
www.profbud.info
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
W takich przypadkach powinieneś dobrze się przygotować - przede wszystkim po to, żeby nie dać się nabrać deweloperom. Co musisz wiedzieć o rynku nieruchomości i co powinieneś koniecznie sprawdzić przed zakupem mieszkania? Nasz tekst pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania. Przede wszystkim powinieneś się zastanowić, czy chcesz kupić mieszkanie z drugiej ręki czy też bezpośrednio od dewelopera. Oczywiście zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma pewne wady i zalety, jednak ostateczna decyzja powinna zależeć od Ciebie.

Kupno mieszkania od dewelopera bez wątpienia będzie kosztował Cię więcej, jednakże weź pod uwagę to, że w używane mieszkanie najczęściej będziesz musiał wkładać dodatkowe pieniądze na jego remont. To od ogólnego stanu konkretnego mieszkania z drugiej ręki oraz od tego, co konkretnie i za jaką
Dom jednorodzinny
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
cenę zaoferuje Ci deweloper, będzie zależne, na co się ostatecznie zdecydujesz. Drugą sprawą, którą powinieneś rozważyć, jest zdecydowanie lokalizacja Twego przyszłego mieszkania. Weźmy pod uwagę na przykład Warszawę - niezaprzeczalnym jest, że mieszkania na Bemowie - mieszkania na Bemowie na profbud.info - będą sporo tańsze od tych na Żoliborzu, jednak musisz brać pod uwagę także inne sprawy.

Jeżeli dla przykładu pracujesz na Żoliborzu albo z jakiegokolwiek innego powodu musisz tam codziennie dojeżdżać i poruszasz się po mieście samochodem, wtedy bez wątpienia musisz rozważyć zakup mieszkania na Żoliborzu, nawet za wyższą cenę. Może okazać się, że stracony czas oraz ogromne koszty dojazdów bynajmniej nie zrekompensują tego, że wydałeś parę tysięcy złotych mniej na kupno mieszkania.Jeżeli zdecydowałeś się już praktycznie na konkretne mieszkanie, w szczególności jeśli jest to mieszkanie z rynku wtórnego, wówczas na pewno musisz zaprowadzić do niego fachowców, którzy powiedzą Ci, czy wszystko jest dobrze dla przykładu z instalacją elektryczną.

Wykonasz krok naprzód, jeśli obejrzysz, co ma praktyczna oferta. Sprawdź, że naprawdę informacje tam umieszczone są przydatne.

Pamiętaj, że koszty remontu mogą być naprawdę spore, dlatego nie zawsze warto inwestować pieniądze w używane mieszkania.