Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Planujesz posiadać mieszkanie? To prosto od dewelopera będzie idealnym rozwiązaniem!

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Obecnie coraz więcej ludzi w młodym wieku ma dość mieszkania z rodzicami lub wynajmowania lokum. W pierwszym przypadku pragną wydobyć się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców, w drugim mają dosyć wydawania pieniędzy, które nawet w jakiejś części się nie zwrócą. To właśnie dlatego decydują się oni coraz częściej na zakup własnego lokum.

mieszkanie w stanie deweloperskim
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto planuje zakup własnego mieszkania ma do wyboru dwie opcje: może postawić na mieszkanie z rynku wtórnego, które było już używane lub postawić na to, które jest nowiutkie. W tym drugim przypadku mamy do czynienia z mieszkaniem w stanie deweloperskim. W Polsce swoje usługi świadczy niejeden deweloper Poznań zaś jest miejscem, w którym tego typu fachowców można znaleźć. Całkiem podobnie na rynku innych miast pracuje niejeden deweloper Wrocław natomiast jest tego doskonałym przykładem. Niezamieszkanie dotąd mieszkania - sprzedam mieszkanie nad morzem - przekazuje do użytku deweloper, Poznań natomiast to miejsce, w którym takich mieszkań jest naprawdę bardzo wiele - deweloperzy Poznań. Podobnie sytuacja wygląda w innych miastach, gdzie swoje działania prowadzi deweloper (nasza strona) Wrocław natomiast to miejsce, w którym mieszkań w surowym stanie jest naprawdę bardzo dużo. Mieszkania w stanie deweloperskim mają naprawdę mnóstwo zalet. Przede wszystkim są to mieszkania, które dotąd nie były użytkowane. Jest to ich najbardziej istotną zaletą - przejdź do wyszukiwarki. Nie ma w nich żadnych zniszczeń, które siłą rzeczy pojawiają się na skutek użytkowania mieszkania. Nie zastaniemy tutaj pomalowanych kredkami ścian czy popękanej glazury na ścianach. Nie będziemy również borykać się z koniecznością zamalowania na przykład różowej farby na ścianach, co może okazać się wyjątkowo trudne. Mieszkania w stanie deweloperskim są o wiele droższe.nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
W przeważającej części przypadków jednak różnica, którą zaoszczędzimy decydując się na mieszkanie , w którym już ktoś mieszkał, musi być przeznaczona na niezbędny remont. W wielu wypadkach okazuje się, że wydać trzeba nawet dużo, dużo więcej. Zakup mieszkania w stanie deweloperskim bez wątpienia nie kosztuje mało. Jest to jednak świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie są zmuszeni oszczędzać, a jednocześnie pragną mieć mieszkanie w stanie po prostu idealnym. Trzeba tylko dokładnie sprawdzić dewelopera. Wówczas będzie można mieć pewność, że jest on rzeczywiście uczciwy.