Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Plusy i minusy lamp typu angel eyes, w jakich okolicznościach ich montaż jest opłacalny

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
Każdy samochód wyposażony jest w seryjnie montowane reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, zaprojektowali je tak, aby przy użyciu przewidzianych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Poza tym lampy, zwłaszcza z przodu, są spójną częścią bryły samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie będą do końca zadowoleni z oświetlenia i będą eksperymentowali. Niektórzy idą z tymi eksperymentami trochę zbyt daleko, bo na przykład instalują reflektory, jakie są niezgodne z wymaganiami technicznymi.


samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Takie pojazdy często nie przechodzą obowiązkowego przeglądu, a w przypadku kontroli policyjnej właściciel może stracić dokumenty auta. Inni ograniczają się jedynie do montażu soczewkowych lamp z ringami, jakie mogą nadać pojazdowi bardziej sportowego, zadziornego wyglądu. Tego typu lampy popularnie nazywane angel eyes są dość popularne pośród miłośników tuningi, dostępne są do wielu modeli pojazdów, w tym także starszych sprzed kilkunastu lat.


Na rynku w naszym kraju swoje produkty oferuje parę firm sprzedających vectra angel eyes - sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-przednie-OPEL-VECTRA-C-04.02-08.05-ANGEL-EYES-CHROME/3887.

Jeśli czytasz niniejszy materiał, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niesamowicie interesujący. Tutaj również jest notka z serwisu (https://abk.pl/o-akademii/), która posiada równie ciekawe zagadnienia.

Lampy te będą miały swoich dużych zwolenników, ale też co pewien czas pojawiają się jakieś gorsze opinie w ich temacie. Z pewnością wszystkie oferowane w naszych sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc da się je legalnie zakładać w swoich samochodach, bez ryzyka,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w razie kontroli będą jakieś problemy z tego tytułu - zamów prelude angel eyes. Lampy te działają na standardowe żarówki dostępne w sklepach i nie wymagają żadnych dodatkowych modyfikacji czy konieczności podłączania jakiś układów.

W praktyce ich montaż będzie się ograniczać do wyciągnięcia poprzednich lamp, przykręcenia nowych i podłączenia przewodów zasilania.

Jeżeli sądzisz, że ten materiał jest godny uwagi, to co pomyślisz, gdy poznasz więcej wiadomości z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tutaj i sprawdź.

O ile pod względem użyteczności i samego świecenia opinie kierowców są różne, o tyle niewątpliwym ich plusem będzie wygląd. Świecące w nocy jasne pierścienie każdemu samochodowi nadadzą drapieżnego charakteru, jeśli dodatkowo wraz z zamianą lamp będą szły inne prace przy tuningu, to uzyskać będzie można rzeczywiście oryginalną stylistykę.